Relacja z meczu Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork

I liga 2016/2017 Koniec Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 1:0 MKS Kluczbork
1:0
41' Arkadiusz Czarnecki Bramki

kartki Sebastian Deja ż
Michał Kojder ż
Rafał Niziołek ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi (77, 88. Rafał Kujawa), 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 23. Patryk Kun (83, 9. Łukasz Suchocki) - 10. Krzysztof Szewczyk (87, 97. Wiktor Biedrzycki).
MKS Kluczbork: 94. Grzegorz Wnuk - 3. Paweł Gierak, 17. Łukasz Ganowicz, 18. Radosław Kursa - 21. Piotr Kwaśniewski, 77. Sebastian Deja, 5. Rafał Niziołek, 27. Adam Setla (73, 10. Tomasz Swędrowski), 23. Michał Kojder (79, 9. Bartłomiej Olszewski), 8. Krystian Sanocki (63, 7. Paweł Kubiak) - 19. Maciej Kowalczyk.
Szczegóły sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 1190.

W 52. minucie Grzegorz Lech (Stomil) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

w pierwotnym terminie (22 października, 14:00) odwołany z powodu zalania boiska

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 08:54:52

94' Koniec meczu.
93' Stomil zamknięty we własnym polu karnym i poprzeczka ratuje nas przed utratą bramki! 337
93' Suchocki wpada w pole karne i pada na murawę w miejscu, gdzie zalega najwięcej śniegu.
91' Trzy minuty doliczone.
89' Kujawa w dogodnej sytuacji na 10. metrze, nie opanował piłki na śniegu, wybijają obrońcy. 1
87' Boisko opuszcza Krzysztof Szewczyk, w jego miejsce Wiktor Biedrzycki 1
86' Rzut rożny dla MKS 337
85' Rzut wolny dla Stomilu, wybite dośrodkowanie i kontra gości. 1
83' Boisko opuszcza Patryk Kun, w jego miejsce Łukasz Suchocki 1
79' Żółtą kartką ukarany Rafał Niziołek 337
79' Boisko opuszcza Michał Kojder, w jego miejsce Bartłomiej Olszewski 337
77' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi, w jego miejsce Rafał Kujawa 1
75' Główka Gieraka, mija porzeczkę w bliskiej odległości. 337
73' Boisko opuszcza Adam Setla, w jego miejsce Tomasz Swędrowski 337
72' Zamieszanie pod polem karnym Stomilu, wybijamy, szansa na kontrę. 337
71' Rzut rożny dla MKS Kluczbork 337
70' Główka Setli, wysoko ponad bramką. 337
69' Rzut rożny dla drużyny gości 337
69' Strzał Ganowicza zza linii pola karnego mija słupek bramki Skiby. 337
65' Żółtą kartką ukarany Michał Kojder 337
65' Paweł Kubiak przed szansą, strzela jednak w Skibę, który miał problem z opanowaniem piłki. 337
63' Boisko opuszcza Krystian Sanocki, w jego miejsce Paweł Kubiak 337
61' Skiba ratuje zespół przed stratą bramki, wybijając strąconą piłkę, która zmierzała do bramki. 337
60' Żółtą kartką ukarany Sebastian Deja 337
58' Wybicie piłki przed pole karne, próba strzału Klepczarka, ale zablokowana. 1
57' Rzut rożny dla Stomilu 1
57' Ratajczak płasko w pole karne, bramkarz MKS wybija przed siebie, dobitka Szewczyka zablokowana. 1
52' Grzegorz Lech i poprzeczka z rzutu karnego! 1
52' Zimann wpada w polu karnym, tam zahaczony. Rzut karny! 1
48' Kun z 18. metrów, ale w środek bramki i piłka w rękach bramkarza. 1
47' Faul na 30. metrze dla MKS, dośrodkowanie w pole karne. Górą obrońcy Stomilu. 337
46' Gramy! 337
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Strzał z 18. metrów, Skiba na raty łapie piłkę. 337
43' Rozpędzony Kun, traci piłkę przed polem karnym, tam dochodzi do niej Szewczyk, ale jego strzał zatrzymany przez obrońców, trafia ostatecznie w ręce Wnuka. 1
41' GOOOOOL! Strzał z dystansu Grzegorza Lecha, piłka odbija się od słupka, bramkarza i dopada do niej Arkadiusz Czarnecki, który kieruje ją we właściwe miejsce! 1
34' Dośro... Podanie Lecha do bramkarza MKS, który zacznie od bramki. 1
33' Na 30. metrze faulowany Nishi, rzut wolny. 1
32' Próba strzału, niecelna, jeszcze Ratajczak trafia w słupek, ale zza linii końcowej. 1
30' Rzut rożny dla Stomilu 1
22' Dośrodkowanie do Ratajczaka, ten z bliska minimalnie głową obok bramki. 1
17' Strzał bezpośredni na bramkę, asekurował Skiba piłkę zmierzającą nad poprzeczkę. 337
17' Faulowany Kwaśniewski z prawej strony pola karnego, rzut wolny dla gości. 337
14' Szewczyk przed szansą, strzał z linii 11 metrów jednak niecelny. 1
11' ...wybite dośrodkowanie. Nie udało się opanować przejętej piłki. Aut dla Kluczborka. 1
10' Faul na 40 metrze. Rzut wolny dla Stomilu. 1
8' Akcja gości, w dobrej sytuacji znalazł się Setia, jednak nie jest łatwo opanować piłkę i uderzyć na bramkę. 337
6' Kolejny rzut wolny z dalszej odległości, kolejne słabe dośrodkowanie. 1
3' Rzut wolny dla Stomilu , ale zbyt głębokie dośrodkowanie. Od bramki zacznie Wnuk 1
2' To powinna być bramka, Nishi wyszedł na sam na sam z bramkarzem, ale nie opanował piłki, która zatrzymała się na śnieżnej pokrywie. 1
1' Gramy! 1
Witamy piłkarzy (i Stomilka) na murawie. Grzegorz Lech otrzymał statuetkę z okazji zdobycia 50 bramek w barwach Stomilu.
Piłkarze schodzą do szatni.
Wyczuwamy dzisiaj dobrą zabawę w wykonaniu Stomilka.
Dzisiaj zagramy piłką koloru pomarańczowego.
Skład MKS: 94. Grzegorz Wnuk - 21. Piotr Kwaśniewski, 17. Łukasz Ganowicz, 3. Paweł Gierak, 18. Radosław Kursa, 27. Adam Setla, 5. Rafał Niziołek, 77. Sebastian Deja, 8. Krystian Sanocki, 23. Michał Kojder, 19. Maciej Kowalczyk
Na ławce zasiedli dzisiaj: 13. Michał Leszczyński, 93. Igor Biedrzycki, 2. Wojciech Dziemidowicz, 97. Wiktor Biedrzycki, 11. Karol Żwir, 9. Łukasz Suchocki i 88. Rafał Kujawa
W identycznym zestawieniu wybiegł Stomil w ostatnią sobotę, na wygrany mecz z Bytovią Bytów. 1
Stomil rozpocznie w składzie: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 23. Patryk Kun - 10. Krzysztof Szewczyk 1
Przypomnijmy, że mecz z Kuczborkiem został przełożony na dzisiejszy termin z powodu... deszczu i złego stanu murawy. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że dzisiaj nie ma już odwrotu, mecz zostanie rozegrany.
Witamy ze stadionu Stomilu w prawdziwie śnieżny wieczór, murawa pokryta śniegiem, trwa odśnieżanie linni boiska.