cz 88' Krzysztof Sobieraj
kartki Arkadiusz Czarnecki ż
Tomasz Wełna ż
Piotr Głowacki ż
Bramki Arka Gdynia: 13. Konrad Jałocha - 32. Przemysław Stolc (79, 28. Grzegorz Tomasiewicz), 29. Michał Marcjanik, 3. Krzysztof Sobieraj, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius, 6. Antoni Łukasiewicz (66, 7. Michał Renusz), 14. Michał Nalepa, 11. Rafał Siemaszko, 19. Miroslav Božok - 9. Paweł Abbott (40, 18. Rashid Yussuff).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia (84, 22. Tsubasa Nishi), 8. Piotr Głowacki (70, 11. Karol Żwir) - 88. Rafał Kujawa.
Szczegóły sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).
widzów: 4256.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:25:47

96' Koniec meczu! Trzy punkty jadą do Olsztyna! 1
96' Trzech na dwóch, Nishi sam na sam z bramkarzem, lob i słupek! 1
95' Trochę spokoju próbował złapać Stomil w akcji ofensywnej, przewraca się jednak Suchocki przed polem karnym, zdaniem sędziego faulu nie było. 1
92' ŻWIR! Nie ma! Przełożył piłkę, minął obrońcę, uderzył niecelnie... 1
91' 5 minut do końca spotkania.
91' Było dużo miejsca w kontrataku, jednak Ratajczak niedokładnie dośrodkowuje w pole karne. 1
90' Rzut wolny dla Stomilu sprzed pola karnego, Ratajczak tylko nad poprzeczką. 1
89' Antoni Łukasiewicz będzie opatrywany na murawie, chwilowo Arka w 9. 73
88' Druga żółta kartka dla Krzysztofa Sobieraja 73
88' Trzech na trzech! Faulowany Suchocki przed polem karnym!
87' Nishi do Kujawy, ten w pojedynku jeden na jednego z bramkarzem spasował. 1
85' Rzut wolny z okolic narożnika pola karnego Arki, Żwir uderza, piąstkuje Jałocha. 1
84' Boisko opuszcza Irakli Meschia, w jego miejsce Tsubasa Nishi 1
83' Było groźnie. Strzały Renusza i Yussuffa zablokowane przez obrońców. 73
82' Żwir z Meschią, ten piętką nie zdołał odegrać... 1
80' Żółtą kartką ukarany Rafał Siemaszko 73
78' Żółtą kartką ukarany Michał Marcjanik 73
76' Renusz płasko, Skiba pewnie, bez problemów łapie piłkę. 73
75' Dobrze zapowiadała się akcja Stomilu, jednak Kujawa poślizgnął się na murawie... 1
74' Ciężko się ogląda grę Stomilu w tej połowie, gramy mocno cofnięci, a akcje ofensywne zupełnie się nie kleją. 1
73' Kujawa uderza celnie na bramkę głową, ale trudna sytuacja i zbyt lekkie uderzenie. 1
70' Żółtą kartką ukarany Piotr Głowacki za zbyt długie opuszczanie murawy. 1
69' Boisko opuszcza Piotr Głowacki, w jego miejsce Karol Żwir 1
66' Boisko opuszcza Antoni Łukasiewicz, w jego miejsce Michał Renusz 73
65' Rzut wolny z 30 metrów dla Arki. Niecelnie Warcholak. 73
65' Dominacja gospodarzy w ostatnich minutach, na szczęście jednak w ataku grają nieporadnie. 73
64' Znowu groźnie pod naszą bramką, poślizgnął się Siemaszko w dogodnej sytuacji. 73
60' Strzał z daleka Głowackiego, nieprzyjemny, ale niecelny. 1
59' Niebezpiecznie pod naszą bramką, Yussuff w ostatniej chwili zablokowany. 73
54' Piłka w siatce bramki Arki, jednak Bucholc na minimalnym spalonym. 1
52' Głowacki próbował dograć płasko, jednak nie dali się zaskoczyć obrońcy. 1
52' Faulowany Suchocki z prawej strony pola karnego. 1
49' Do bramki Skiby wrócił szalik Stomilu. 73
48' Rzut rożny dla Arki, wybija Czarnecki. 73
46' Gramy! 1
45+11' Koniec pierwszej połowy.
45+10' Gramy bez przerwy dzisiaj?
45+8' Szymonowicz z daleka, Jałocha nie próbował łapać, piąstkuje. 1
45+7' Żółtą kartką ukarany Krzysztof Sobieraj 73
45+6' Ajj, długie podanie do Meschi do Kujawy, temu niewiele zabrakło, aby przejąć. 1
45+5' Wybijamy na oślep, chcemy już chyba dograć tę długą połowę do końca...
45+4' Wznowienie gry...
45+3' Dłuższa przerwa w grze, piłkarze Arki w narożniku rozmawiają z kibicami.
45+1' Na murawę lecą przedmioty, trwa narada delegata i sędziego.
45' ..i Michał Nalepa 73
45' Żółtą kartką ukarany Tomasz Wełna 1
45' Piotr Skiba broni szalik, który próbowali zabrać z jego bramki kibice gospodarzy. 1
42' Nalepa płasko uderza na bramkę, jeszcze Siemaszko próbował dołożyć nogę, piłka mija bramkę. 73
40' W miejsce Abbotta Rashid Yussuff
40' Paweł Abbott po starciu z Czarneckim nabawił się kontuzji, opuszcza boisko na noszach, będzie zmiana. 73
37' Żółtą kartką ukarany Arkadiusz Czarnecki 1
37' Fantastycznie to zrobił Jarosław Ratajczak, wpadł w pole karne, minął obrońcę, ruszył wzdłuż linii i z ostrego kąta pokonał Konrada Jałochę! 1
35' GOOOOOOOOOOOL! RATAAAAJCZAK! 1
33' Rzut rożny dla gospodarzy, wybijamy. 73
32' Zablokowany strzał Abotta, piłka za linią końcową. 73
32' Głowacki strzela bezpośrednio na bramkę z wolnego, jednak niecelnie. 1
31' Kibice Stomilu właśnie się rozgościli w sektorze gości. 1
31' Faulowany Meschia przed polem karnym, będzie rzut wolny. 1
30' Siemaszko na 11 metrze, miał przed sobą tylko Skibę, górą nasz bramkarz! 73
29' Kolejna strata Lecha, groźna kontra Arki, jednak w ostatniej chwili zatrzymany Siemaszko. 73
25' Dłuższą chwilę utrzymujemy się jednak na połowie Arki. 1
24' Kolejny wolny, z jeszcze dalszej odległości, i znowu nie wyczuta piłka i słabe dośrodkowanie Meschii. 1
23' Dośrodkowanie Meschii, ale za nisko... 1
23' Rzut wolny dla Stomilu z lewej strony, na wysokości 30 metra. 1
21' Wybijamy groźne dośrodkowanie. 1
21' Rzut wolny dla Arki z prawej strony pola karnego. 73
21' Stomil cofnięty, nieliczne kontrataki zatrzymywane przez niedokładne podania. 1
18' Rzut rożny dla Arki. Wybijamy. 73
18' Sektor gości ciągle pusty... 1
10' Groźna odpowiedz Stomilu, jednak Meschia niedokładnie na środek pola karnego do Szymonowicza. 1
8' Dwie groźne akcje gospodarzy w pierwszych minutach, jedyne na co stać Stomil to przeszkadzanie Arce. 73
1' Gramy! 73
Na ławce Stomilu dzisiaj zasiądą: Michał Leszczyński, Piotr Głowacki, Tsubasa Nishi, Bartosz Bartkowski, Michał Trzeciakiewicz, Paweł Łukasik oraz Tomasz Chałas 1
Do składu po pauzie za kartki wracają Grzegorz Lech i Irakli Meschia, zabraknie natomiast z powodu kontuzji Pawła Głowackiego i Rafała Remisza. 1
Przez wypadek na DK7 i utknięcie w korku przed Trójmiastem piłkarze Stomilu na mecz wyjdą "prosto z autokaru". 1
Arka: 13. Konrad Jałocha - 32. Przemysław Stolc, 29. Michał Marcjanik, 3. Krzysztof Sobieraj, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius, 6. Antoni Łukasiewicz, 19. Miroslav Božok, 14. Michał Nalepa, 9. Paweł Abbott - 11. Rafał Siemaszko 73
82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia, 11. Karol Żwir - 88. Rafał Kujawa - oto skład w którym zaczniemy dzisiejszy mecz. 1