Relacja z meczu GKS Tychy - Stomil Olsztyn

I liga 2016/2017 Koniec Tychy (Stadion Miejski)
Edukacji 7, 43-100 Tychy
GKS Tychy 2:2 Stomil Olsztyn
1:1
7' (k) Łukasz Grzeszczyk
49' Daniel Tanżyna
kartki Michał Leszczyński ż
Bramki GKS Tychy: 12. Paweł Florek - 13. Mateusz Grzybek, 9. Tomasz Boczek, 27. Daniel Tanżyna, 14. Remigiusz Szywacz - 7. Jakub Kowalski (88, 15. Nikolas Wróblewski), 28. Mateusz Mączyński, 20. Seweryn Gancarczyk (73, 6. Radosław Pruchnik), 8. Łukasz Grzeszczyk, 21. Marcin Radzewicz (76, 18. Dawid Błanik) - 10. Jakub Świerczok.
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 2. Wojciech Dziemidowicz - 23. Patryk Kun, 16. Jakub Piotrowski, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi (82, 15. Paweł Wojowski) - 22. Tomasz Zahorski.
Szczegóły sędziował: Marek Opaliński (Lubin).
widzów: 3702.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 12:12:11

98' Koniec meczu.
96' Druga żółta, czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy. 1496
92' Michał Leszczyński broni groźny strzał Świerczoka. 1496
91' Siedem minut do końca spotkania
90' Żółtą kartką ukarany Remigiusz Szywacz 1496
88' Boisko opuszcza Jakub Kowalski, w jego miejsce Nikolas Wróblewski 1496
82' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi, w jego miejsce Paweł Wojowski 1
76' Boisko opuszcza Marcin Radzewicz, w jego miejsce Dawid Błanik 1496
73' Boisko opuszcza Seweryn Gancarczyk, w jego miejsce Radosław Pruchnik 1496
68' Jakub Świerczok minimalnie obok słupka po strzale z dobrej okazji w polu karnym. 1496
60' Michał Leszczyński końcami palców broni strzał Świerczoka, tylko rzut rożny dla gości. 1496
57' GOOOOOL! Ponownie PATRYK KUN! 1
49' Niestety, 2:1 po główce Daniela Tanżyny po rzucie rożnym 1496
46' Gramy! 1496
45' Koniec pierwszej połowy.
36' Świerczok sam na sam z Leszczyńskim po błędzie Czarneckiego, trafia w... słupek. Duże szczęście po stronie Stomilu. 1496
30' GOOOOOL! 1:1! Patryk Kun wykorzystuje dośrodkowanie Piotrowskiego i strzela z woleja w siatkę bramki Florka! 1
28' Piotrowski dwukrotnie z dystansu strzela na bramkę Florka, dwukrotnie jednak niecelnie. 1
25' Trochę ożywienia w ofensywie Stomilu, jednak akcji pod polem karnym nie udaje się zamknąć strzałem na bramkę. 1
16' Żółtą kartką ukarany Seweryn Gancarczyk 1496
7' Łukasz Grzeszczyk i 1:0. 1496
7' Michał Leszczyński fauluje, rzut karny dla gospodarzy. 1496
6' Rzut wolny na ok. 40. metrze dla Stomilu, okazja do wrzutki w pole karne, jednak krótko rozegrany i mocno niecelny strzał kończy akcję. 1
Gramy! 1
Mecz rozpoczynamy minutą ciszy pamięci legendy naszego klubu - ś.p. Andrzeja Biedrzyckiego.
GKS Tychy: 12. Paweł Florek - 13. Mateusz Grzybek, 9. Tomasz Boczek, 27. Daniel Tanżyna, 21. Marcin Radzewicz - 7. Jakub Kowalski, 28. Mateusz Mączyński, 20. Seweryn Gancarczyk, 14. Remigiusz Szywacz, 8. Łukasz Grzeszczyk - 10. Jakub Świerczok 1496
Stomil dzisiejsze spotkanie rozpocznie w składzie: 13. Michał Leszczyński - 3. Marcel Ziemann, 2. Wojciech Dziemidowicz, 87. Arkadiusz Czarnecki, 6. Piotr Klepczarek - 21. Łukasz Jegliński, 16. Jakub Piotrowski, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi, 23. Patryk Kun - 22. Tomasz Zahorski 1