Relacja z meczu Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

Bez bramek w Grudziądzu

I liga 2014/2015 Grudziądz - 4 października 2014 r.
godz. 14:45

Olimpia Grudziądz 0:0 Stomil Olsztyn
Bramki Olimpia Grudziądz: 1. Łukasz Sapela - 25. Bartosz Jaroch, 2. Michał Łabędzki, 28. Michal Piter-Bučko, 27. Marcin Woźniak - 9. Marcin Kaczmarek (73, 7. Robert Szczot), 14. Dariusz Kłus, 11. Marcin Smoliński (83, 8. Łukasz Suchocki), 10. Denis Popovič, 19. Maciej Rogalski - 21. Arkadiusz Aleksander.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 7. Paweł Głowacki, 55. Witalij Berezowśkyj, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna - 8. Piotr Głowacki (64, 4. Łukasz Jamróz), 95. Arkadiusz Mroczkowski (71, 12. Michał Trzeciakiewicz), 16. Dawid Szymonowicz, 21. Łukasz Jegliński, 10. Piotr Darmochwał - 11. Wołodymyr Kowal.

Stomil Olsztyn kontynuuje serię spotkań bez straconej bramki. Podopieczni Mirosława JAbłońskiego ponownie zremisowali 0:0. Tym razem w Grudziadzu z Olimpią.

Trzeba uczciwie przyznać, że Olimpia Grudziądz w tym meczu miała przewagę, ale to było jednak za mało na szczelną defensywę Stomilu Olsztyn. Bardzo dobrze w meczu bronił Piotr Skiba, który w kilku sytuacjach uchronił swój zespół od utraty bramki.

Stomil także miał swoje sytuacje. W pierwszej połowie Kowal mógł podawać, a strzelał i niestety z kontry nic nie wyszło. Pod koniec meczu centymetrów zabrakło, żeby Berezowśkyj wpakował piłkę do pustej bramki.

Stomil konsekwetnie punktuje na wyjazdach z drużynami z górnej części tabeli. Było to także trzecie spotkanie bez straty bramki. Teraz czas na zwycięstwo. W następną sobotę zagramy z Flotą Świnoujście. Początek spotkania 11 października o godzinie 15:00. Już teraz zapraszamy na to spotkanie.

- Trochę szkoda mi tego meczu, ponieważ pierwszy raz graliśmy z zespołem, który dał nam tyle miejsca do grania i grał otwartą piłkę. Zastrzeżenia, które miałem, to takie, że za mało graliśmy piłką, szczególnie w pierwszej połowie. Gdybyśmy zaczęli grać piłką to nasza gra wyglądałaby inaczej. Nie było łatwo w tym meczu, ale daliśmy radę, a można było, w końcówce przy odrobinie szczęścia, zdobyć bramkę - powiedział po meczu Mirosław Jabłoński, trener Stomilu Olsztyn.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 21:10:29

92' Koniec meczu. Remis 0:0.
91' Ajjjj. Kowal mógł zdobyć bramkę!
83' Centymetrów zabrakło, żeby Witalij Berezowśkyj strzelił bramkę po rzucie rożnym.
71' Michał Trzeciakiewicz wchodzi za Arkadiusza Mroczkowskiego.
64' Łukasz Jamróz wszedł za Piotra Głowackiego.
58' Żółta kartka dla Rogalskiego, za wymuszanie rzutu karnego. Sędzia się pomylił?
46' Początek drugiej połowy.
45+3' Koniec pierwszej połowy. Bez bramek w Grudziądzu.
40' Skiba broni strzał Popovica.
36' Kowal strzelał, ale niestety niecelnie.
30' Piotr Skiba na posterunku. Wygrywa pojedynek z Aleksandrem.
21' Olimpia prowadzi grę, a my czekamy na kontrę.
10' Żółtą kartką ukarany Arkadiusz Czarnecki
5' Kowal zamiast podawać, to znowu sam strzela...
3' Aleksander z bliska prosto w ręce Piotra Skiby.
1' Gramy!
Skład Stomilu: 82. Piotr Skiba - 7. Paweł Głowacki, 55. Witalij Berezowśkyj, 87. Arkadiusz Czarnecki, 9. Tomasz Wełna - 10. Piotr Darmochwał, 95. Arkadiusz Mroczkowski1, 16. Dawid Szymonowicz, 21. Łukasz Jegliński, 8. Piotr Głowacki - 11. Wołodymyr Kowal
Witamy serdecznie. Przeprowadzimy mini-relację z meczu Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn.

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę zagrają z Olimpią Grudziądz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:45. Będzie to najbliższy wyjazd w tym sezonie, dlatego piłkarze na mecz wyjadą w dniu meczu.

- Olimpia Grudziądz buduje zespół na Ekstraklasę. Graliśmy z nimi sparing w lipcu, więc wiemy, że można się spodziewać ciężkiego spotkania. My mimo kontuzji też będziemy chcieli pokazać swoje argumenty - powiedział trener Stomilu Olsztyn Mirosław Jabłoński.

W tym spotkaniu będzie pauzował jeszcze Roman Maczułenko. Pomocnik z Ukrainy powinien być zdrowy na spotkanie z Flotą Świnoujście. Zespół przed meczem trenował trochę lżej, żeby złapać świeżość przed sobotnią rywalizacją z sąsiadem z tabeli.

Początek meczu o godzinie 14:45. Piłkarze znowu będą mogli liczyć na wsparcie swoich fanatyków. Spotkanie będzie transmitowane w Orange Sport.