96' Koniec meczu.
96' W ostatniej sekundzie tracimy drugiego gola. 251
91' Cztery minuty...
82' Sebastian Jarosz wchodzi za Serafinę Szotę. To debiut piłkarza w Stomilu. 1
79' Żółtą kartką ukarany ukarany żółtą kartką. 1

Stomil Olsztyn przegrał w Niecieczy. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Porażka w Niecieczy

05.07.20 17:04   em   62

Stomil Olsztyn doznał piątej porażki w tym roku na wyjeździe. Olsztyński zespół przegrał 0:2 z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Trener Adam Majewski nie mógł zastosować w tym meczu zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Za ósmą żółtą kartkę pauzować musiał Wojciech Hajda. Olsztyński szkoleniowiec zdecydował, że od pierwszej minuty wybiegnie Artur Siemaszko. Na środku pomocy zagrał Sam van Huffel. Z powodu urazu pleców nie pojechał Grzegorz Lech, a w Olsztynie został bramkarz Michał Leszczyński.

Na przerwę drużyna Stomilu Olsztyn schodziła przegrywając 0:1. To najniższy wymiar kary. Zanim “biało-niebiescy” stracili gola to wcześniej gospodarze dwukrotnie mogli zdobyć gola, ale za każdym razem się mylili w polu karnym. Bruk-Bet wyszedł na prowadzenie za sprawą Piotra Wlazłego, który uciekł w polu karnym Arturowi Siemaszce i silnym strzałem z 10. metrów pokonał Piotra Skibę.

Stomil nie odpowiedział praktycznie żadnym strzałem oprócz udzenia Jakuba Tecława po rzucie rożnym. Stomil miał przewagę w posiadaniu piłki, ale ani razu nie potrafili stworzyć sobie bramkowej akcji.

W przerwie Jakub Mosakowski został w szatni, a w jego miejsce wszedł Jonatan Straus. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy Carolina mógł doprowadzić do remisu, ale trafił w poprzeczkę. W 59. minucie powinno być 1:1. Siemaszko na szybkości wystawił piłke Kokiemu Hinokio. Japończyk strzelił z 11 metrów, ale Budziłek wybronił to uderzenie. Blisko wyrównania w 64. minucie był Tecław, ale piłka zatrzymałą się na poprzeczce.

Druga połowa w wykonaniu Stomilu była zdecydowanie lepsza, ale to nic nie dało. W ostatniej mucie gospodarze strzelili jeszcze jedną bramkę. Przegraliśmy piątę spotkanie na wyjeździe w tym roku.

W kolejnym spotkaniu Stomil zagra u siebie z Miedzią Legnica. Mecz w sobotę (11 lipca) o godz. 17:40.

Tagi: Stomil Olsztyn, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Adam Majewski, I liga

1. 06.07.20 19:25 masti

Byli już trenerzy co cieszyli się ze zwycięstwa w 2. połowie 1-0 ale zapominali dodać że do przerwy było 0-3. 4 zawodników co zagrali dobre spotkanie to nie było w niedzielę. W I lidze to kończymy aktualnie 8.sezon z rzędu- a ile było spokojnych, fajnych bez przygód, cudów, ujemnych pkt, , problemów z licencją, zbiórek etc.? od 2012 r. na koniec sezonu były miejsca: 13,15 (Stróże bez licencji), 7, 11,13,14,11. 25 goli w 30 meczach sezonu to dramat- te 2 asy co czekają w gotowości pół roku pewnie tą ligę rozp... w następnym sezonie. Oby. PS. większość osób co tu się wypowiada ma Stomil w sercu i chce dobrze, krytyka błędów musi być a ludzie mają nadzieję że będzie nie poziom Ligi Mistrzów a po prostu NORMALNIE w klubie, porządek organizacyjny i postęp itp.

2. 06.07.20 15:13 nor

@Piekarz/OKS - masz rację, wstyd mi, włączyłem myślenie życzeniowe, bo ten nasz Stomil gra niekoniecznie tak, jak powinien. A prawda jest taka, że wiosną to Bełchatów pokazuje, jak należy grać i zabierać punkty nawet czołówce ligi.

3. 06.07.20 14:19 Piekarz/OKS

Bełchatów na pewno będzie się odwoływał i oby z sukcesem. Sportowo radzą sobie bardzo dobrze.

4. 06.07.20 13:17 nor

Bełchatów bez licencji na I ligę, co oznacza, że już raczej nie spadniemy.

5. 06.07.20 12:16 SzEFoo

Tu potrzeba na skrzydło takiego gracza jakim był Patryk Kun. Przebojowy, nie bał się pojedynków jeden na jeden, robił różnicę, a nie typowe granie ty do mnie- ja do Ciebie.

6. 06.07.20 12:12 DJKS

Z g.... bata nie ukręcisz. Wg mnie 70 procent składu do wymiany. Nie wiem kim ale tą ligę trzeba uratować i budować w przyszłym sezonie od podstaw. Dla mnie największy zawód obecnego sezonu to panowie Lech i Siemaszko, ludzie stąd, którzy mieli ciągnąć zespół, dawać ten przysłowiowy pozytywny impuls, a jak jest to widzimy. Wczoraj Siemaszko już totalnie się zdegradował gdy po meczu z uśmiechem, bez emocji udział wywiadu. Nic się nie stało, gość wyglądał jak gdyby miał wszystko w d....

7. 06.07.20 12:12 SzEFoo

To efekt będzie jak z Polonią Lidzbark Warmiński. Tu młodzieży, która sprosta wymaganiom 1 ligi nie ma. Mam podobne zdanie jak mazinho co do Caroliny. Dla mnie jest to lewy obrońca. Od pierwszego meczu typowe minimalistyczne podejście odgrywania do najbliższego, a te cofanie do Skiby przez pół boiska nawet nie ma co komentować. Jeśli po rundzie dalej będziemy budować zespół w taki sposób żeby kasę z pro junior system zgarniać to nie widzę możliwości awansu w najbliższych dwóch latach do ekstraklasy. Tu potrzeba gości co potrafią robić różnicę na boisku jak np. Sobczak (strzelcem wybornym nie jest, ale bez niego ciężko sobie wyobrazić naszą ofensywę, która i tak mocno kuleje), a nie kolejnych graczy do ogrywania się na poziomie 1 ligi. Teraz mecz z Miedzią, który musimy wygrać jeśli nie chcemy przypadkiem na koniec sezonu polecieć o ligę niżej.

8. 06.07.20 11:51 czerkasow

Wpuście samych juniorów. Gorzej być nie może.

9. 06.07.20 08:43 Dyrektor OKS 1945

nie wierzę w co czytam co tu za fachowcy się wypowiadają wy chyba oglądacie mecze patrząc na zgaszony telewizor ponieważ to jest niesłychanie szalone co wy piszecie nic się nie znacie oks 1945 przeważał cały mecz ale zabrakło szczęścia i sędzia nie pomógł nam nie dał karnego i czerwonej kartki przeciwnikowi najgorsi są ci frustraci co piszą o zwolnieniu prezesa kowalewicza i dyrektora czereczeskiego nigdy nie będziecie na ich miejscu nieudacznicy bez zębów i szkoły to najlepsi fachowcy jacy mogli się trafić nam ale wy ich nie doceniacie ale zawsze tak jest że człowiek za życia jest niedoceniany dopiero po śmierci to takie polskie i wam się oczy otworzą kiedy mi się zamkną

10. 05.07.20 23:40 Pawlik

Oczywiscie po pandemi taka forma i uraz wyleczony niby mial byc,,niby. Trener Majewski jedno co zmienil na plus wstawil Kokiego i nie jestesmy zalezni od Grzeska Lecha juz tak jak w tamtej rundzie ze Lech schodzil i lezalo wszystkoJarosz za Garcarczyka niech juz gra bo wiadomo debiut itp stres trzeba dac mu szanse.

11. 05.07.20 23:32 Pawlik

Czterech nie wymienie ale dwoch Koki i Sopel bez nich nie widze Stomilu na ta chwile w zadnym meczu.Zawodnicy nie stad wiec nie sa chwaleni przez dziennikarzy.Nie ma jak to poczytac ze nasza legenda Grzegorz jest w super formie i nie zmaga sie z kontuzja itp papier wszystko przyjmie .Nic do Grzeska nie mam ale tu zostali tylko najemnicy u nas co cos prezentuja cokolwiek.I wystep Jarosza dal mi do myslenia czemu wczessniej go nie wpuszczal jak na krotki wystep to obiecujacy zawodnik.Carolina tez sie rozkreca z meczu na mecz napewnie nie jest tak drewniany jak kiedys Dzimi na lewej obronie bo Dzimi stad byl tak stad.Oczywiscie wymienilbym bramkarza naszego nawet na jeden dwa mecze bo puszcza babole i ciagle 1 skład to jaka to rywalizacja.takie moje zdanie kazdy ma inne.Siema zagral po swojemu ale w wywiadzie usmiecha sie czyli chyba jes zadowolony z siebie i to jest zawodnik stad co serce oddaje .

12. 05.07.20 23:20 DJKS

A jak zagrał Siemaszko? Podobno miał zawojować ligę, coś mierniutko to chyba wygląda... :)

13. 05.07.20 22:34 barakuda

Nie zapomnijcie o dwóch brylantach talentach diamentach co schowani są głęboko w szufladzie

14. 05.07.20 21:26 TorroRosso

#kot Sobczak jest bardzo specyficznym zawodnikiem , prawda irytuje swoimi zagrywkami , ale robi robotę , przyjmuje na plecy , przenosi akcje na połowę przeciwnika . Nieraz okropnie to wygląda , ale taka jest prawda w 1 lidze

15. 05.07.20 21:20 kot

TorroRosso, chodziło mi tylko o dzisiejszy mecz, a nie o całokształt. Jeśli dzisiaj Sobczak dobrze grał, to ile sytuacji stworzył sobie lub kolegom? Miał mniej strzałów na bramkę niż lewy obrońca.

16. 05.07.20 21:15 Czesiek Czesiek

#kowalewskiout

17. 05.07.20 21:10 czerkasow

Jedynie Japończyk cokolwiek robił, bo reszta cokolwiek pozytywnego zrobiła, to zaraz to zaprzepaściła.

18. 05.07.20 21:07 marduk

Dla przypomnienia statystyka strzelców tego sezonu SIEMASZKO 2, LECH 2+3(K), PAŁASZEWSKI 1, SKRZECZ 1, REMISZ 1, GANCARCZYK 1, HAJDA 1, VAN HUFFEL 1, BUCHOLC 1, BIEDRZYCKI 1, KOKI 1, SOBCZAK 5+3(K) i 1 samobójcza. jesienią już wszyscy pisaliśmy, że potrzebujemy zawodników ofensywnych jak tlenu, amator z Suwałk tak nas wzmocnił, że na dzisiaj Sam zdobył 1 bramkę. Wizjoner 😂. To jedna z głównych przyczyn dlaczego nadal walczymy o utrzymanie #kowalewskiout

19. 05.07.20 21:03 TorroRosso

Biedrza - powiem szczerze nie spodziewałem się że to napiszę- dobry występ , spokój i niezłe rajdy, rajd do przodu , Koki Hinokio walczak , robi błędy bardzo pozytywny zawodnik, Sobczak swoimi umiejętnościami wywalania się bardzo często wywalcza żółte kartki ale i strzela gole , pozytyw, Huffel lekko szary ale i Ramirez u nas był szary - pozytywny zawodnik robi swoje na poziomie 1 ligi , Bucholc super wzrost formy biegowej, wytrzymałościowej - pozytyw fajnie wygląda .

20. 05.07.20 20:42 Kot

Jeśli komuś się podobał występ Stomilu, to nie powinien mieć problemów z napisaniem tutaj ze 4 nazwisk naszych piłkarzy z dzisiejszego meczu, którzy grali dobre zawody z krótkim wyjaśnieniem. Będę wdzięczny.

21. 05.07.20 20:37 TorroRosso

#waldi812 . Wracałem dzisiaj z nad morza i poprosiłem syna , który notabene jest także zapalonym kibicem Stomilu - aby włączył na telefonie relację z dzisiejszego spotkania. Oczywiście nerwów i przeklinania nie było końca po pierwszej połowie , bo naprawdę wkurwiają strasznie tym graniem . Dojechałem na szczęście na druga połowę i OGLĄDAM . Widzę jak gra Tecław , Straszne są te babole Skiby , Żenada gol na 2-0 . Ale 2 poprzeczki - nawet tego Drewnianego Tecława -i fajna akcja ze strzałem Nishi , przewrotka młodego .Jedziemy z opiniami za ostro - ale mamy do nich całkowite prawo - bo sami na razie nie zmieniliśmy swego nastawienia.

22. 05.07.20 20:30 marduk

O i zaczęło się :) Co to za argument z dupy że druga połowa lepsza, skoro pierwsza to piach? Każdy mecz trwa dwie połowy a na końcu i tak liczy się to co w sieci. My ofensywy nie mamy, przypadkowi goście bo takich zafundował nam amator z Suwałk, tak zarządza szatnią że nawet ławki rezerwowych nie jesteśmy w stanie zapełnić , chyba że rezerwami z meczu z Polonią LW XD. Dzisiaj Wigry zdobyły 2 bramki, zrównały się z nami i jesteśmy egzekwo na dnie w ilości strzelonych goli. Na deser Bełchatów wygrał w Grudziądzu i nas przeskoczył w tabeli. #kowalewskiout

23. 05.07.20 20:17 TorroRosso

# stedab wpadnij na konto klubu przelej z 5000000 i działaj naprawde do stomilu ustawiają sie kolejki utalentowanych graczy którzy w tym klubie stawiają na rozwój i pokazanie się na ekstraklasowych boiskach . Człowieku tak jak napisałem czego oczekujesz od bardzo średniego klubu który od 10 lat jest w 1 lidze. Ale ocena naprawdę merytoryczna

24. 05.07.20 20:08 waldi812

TorroRosso, po prostu zadaję pytania, bo pewne sprawy mnie nurtują, a jak widać włodarzy klubu nie można obdarzyć bezgranicznym zaufaniem. Kibic nie może być skarbonką, która kupuje bilet i nie zadaje żądnych pytań, nie o to chyba chodzi. Co do Widzewa, poczytaj na forach jaka fala hejtu się tam teraz wylewa. Ale za liczbę wykupionych karnetów szacunek. Pewne sprawy w klubie subiektywnie nie dostaną pozytywnej cenzurki i ogólnie mam spory żal za zmarnowaną rundę wiosenną, bo przy innej polityce naprawdę można było skutecznie powalczyć w barażach o awans do ekstraklasy, zwłaszcza że ten sezon jest mocno wyrównany, a występuje obecnie spory bonus: w przyszłym sezonie z Ex spada tylko jeden zespół, a więc stwarza to realną szansę na utrzymanie się w Ex przez przynajmniej 2 sezony, co wiąże się z wysokimi kontraktami telewizyjnymi. Michał Brański to bardzo sympatyczny człowiek, ale też nie filantrop, trzeba myśleć długofalowo. Co do stylu gry, przypomina mi się casus za czasów Kieresia, vide konferencja po meczu z Sandecją w Nowym Sączu, gdy Kafarski piał z zachwytu nad grą Stomilu i że była to najlepsza ekipa, jaka grała w Nowym Sączu. Tyle, że punktów z tego nie było żadnych i to był nasz dyżurny problem z grą w ofensywie.

25. 05.07.20 20:03 stedab

Po rejteradzie Janka do Wigier, straciłem do niego wiele szacunku. Ale teraz, patrząc na grę Stomilu (jeśli można to nazwać grą) to jest on chyba jednym z niewielu zawodników, którym na dobru drużyny zależy i to pokazuje w każdym spotkaniu! Niestety i jemu ręce opadają, a mowa ciała często o tym świadczy, gdy widzi że nie ma z kim grać do przodu. No bo z kim? Z drewnem – Tecławem, wycieńczonym Siemaszką, zwykłymi wyrobnikami – Van Huffelem, Caroliną, którzy może nawet coś tam umieją (przebłyski) ale dla mnie są to najemnicy, którzy grają tam gdzie im płacą i tak jak im płacą…. Zostają jeszcze Sobczak i Hinokio, ale oni goli strzelać nie umieją i na pewno Super mag Majewski ich nie nauczy! Oni potrzebują JEDNEGO prawdziwego napastnika, który będzie stał na boisku przez 90 minut… ale jak zagrają mu dwie dobre piłki to je zamieni przynajmniej na JEDNEGO gola! No i z tyłu niewiele lepiej, emeryt Skiba puszcza babol za babolem, Mosakowski z Biedrzą może i chcą ale niewiele umieją, a ich technika woła o pomstę do nieba. Aha, Szota – szkoda słów… I tak wygląda na dzisiaj obraz Stomilu ☹ Pewnie się utrzymają, ale jeśli nie będzie przewietrzenia składu to następny sezon będzie taki sam jak ten. I nawet jak zrobią baraże o awans do ekstraklasy dla wszystkich drużyn (oprócz dwóch pierwszych z urzędu) to nic nie zmieni! Z tymi grajkami nic Stomil i nigdy już nie nagra!

26. 05.07.20 19:56 TorroRosso

Człowieku spuść powietrze - niczego Ci nie przypisuję

27. 05.07.20 19:55 TorroRosso

Kończąc tak na raty , Tak powinna wyglądać prawdziwa przynależność do klubu jak Widzew - kup karnet , idź na stadion , krzycz i dopinguj - u nas 200 karnetów sprzedanych . Super

28. 05.07.20 19:53 czerkasow

Nie przypisuj mi rzeczy, które nie miały miejsca. Mam nadzieję że byłeś w 2003 roku podczas walki o istnienie Stomilu. Bez odbioru gdyż waćpan jest beton.

29. 05.07.20 19:50 TorroRosso

To jeśli liga białoruska tak wygląda twoim zdaniem to zacznij tam wypisywać soje żale

30. 05.07.20 19:47 TorroRosso

Tak widzę, narzekającego czerkasow który będzie rozkładał na czynniki pierwsze zarząd , piłkarzy , beznadziejne transfery , prawie warszawkę itd . Mam nadzieję że byłeś na pochodzie pod ratusz za obroną istnienia klubu .Stomil żyje , Stomil gra, Stomil wreszcie nie bieduje

31. 05.07.20 19:40 czerkasow

Naprawdę nie widzisz problemu? Czy za dużo ligi białoruskiej się naoglądałeś?

32. 05.07.20 19:38 TorroRosso

Naprawdę wszyscy oglądamy chyba nie ten sam zespół - lub wiekszośc wykupiła sobie za 500 + dostęp do ELEVEN i CANAL i porównują nas do La Liga i oczekują takich wspanaiałych przemyślanych akcji i super myślących i i dokładnie podających piłkarzy

33. 05.07.20 19:29 A.

Napiszę krótko: DNO.

34. 05.07.20 19:25 TorroRosso

#waldi812 naprawdę szukasz wszędzie szpiegowsko - dywersyjnej afery , nawet dziennikarze biorą udział w wkręceniu nas wszystkich w podwójna rzeczywistość. Opowieści o historii piłkarza który pierwszy sezon gra w Fortuna 1 liga jest tak znany szerokiej publiczności Polsat Sport . daj spokój jesteś poczytnym bywalcem tego portalu i przestań tak narzekać na wszystko . Naprawde nie grali tak żle i dało sie oglądać drugą połowę z emocjami i było parę super akcji na naprawdę wysokim poziomie

35. 05.07.20 19:20 zjs

Jak Stomil nie potrafi to inni grają za niego. Wigry prowadzą 2:0 Jastrzębiem. Solidarni ze Stomilem?

36. 05.07.20 19:11 Stomil Biały Front

Dzisiaj nawet 20 zawodników nie było w kadrze, ponieważ 1 wypadł za żółte kartki. Leszczyński został w Olsztynie, a przecież mógł siedzieć na ławce w Niecieczy jako kolejny bramkarz. Prezes był taki mądry, jak tu przychodził, teraz może robić tylko mądrą minę. Jedyna szansa na naprawę Stomilu to odejście Kowalewskiego. #kowalewskiout

37. 05.07.20 19:10 czerkasow

Nieciecza też była w naszym zasięgu a skończyło jak się skończyło. Nie myślcie o barwżach w tym sezonie bo czeka nas ciężka walka o utrzymanie, chyba że piłkarze wygrają dwa z czterech meczów i wyedy będzie spokojniejsza głowa.

38. 05.07.20 19:05 Owsian

Sytuacja w jakiej teraz znalazł się Stomil przez długie lata była tylko marzeniem nas kibiców. Wystarczy wygrać 3 mecze i włączamy się realnie w walkę o eklape. Czy jest to realne? Jeżeli będziemy grali we wszystkich meczach tak jak w drugich połowach to moim zdaniem jak najbardziej. Zobaczcie z kim gramy. Z Wartą i Miedzią, które z jakichś przyczyn dołują. Z Puszczą i GKS, które są mniej więcej piłkarsko na naszym poziomie. Więc kielbachy w górę chłopaki i będzie niespodzianka za 2 tygodnie.

39. 05.07.20 18:54 Pawlik

Na Miedz tylko ten sam skład i taktyka .

40. 05.07.20 18:52 waldi812

Stomil na wyjazdach zachowuje regularność japońskich pociągów, rumiany Mariusz może podziękowac kumplowi Wojtkowi, jeszcze przez jakiś czas utrzyma się na gorącym, ale dobrze płatnym stołku kołcza gminy Żabno. Pisanie o tym meczu to tworzenie łańcuchów tautologii zaczerpniętych z retrospektywnych kadr poprzednich spotkań. Nieskuteczność, błędy w obronie, krótka ławka. Majewski zaskoczył mnie jedną roszadą w trakcie meczu oraz pomeczową wypowiedzią i kreacją Nietzscheanskiego ubermensch w osobie bramkarza Termaliki. Tak, to niewątpliwie przyczyna naszych nieszczęść wszelakich. Mocno drażniące są powtarzane jak mantra wypowiedzi redaktorków polsatu na temat sytuacji w Stomilu i tworzenie obrazu krainy mlekiem i miodem płynącej, gdzie pojawił się deux ex machina nowy sponsor i rozwiązął wszystkie trawiące klub problemy. Do tego ciągłe gloryfikowanie osoby Majewskiego i jego twórczych koncepcji, który przeprowadza przewrót majowy i potrzebujemy odrobiny czasu, aby zaszczepił on nowatorskie koncepcje ulepionej przez siebie grupie młodzieżowców. Przecież to nie jest tak, że Zajączkowski promował radę gerontów, a de facto Majewski postawił od początku jedynie na Kokiego, co też było wyrzutem sumienia poprzedniego trenera, bo każdy widział, że Hinokio zasługuje na grę w składzie, tylko nie on. Poza tym jakowejś rewolucji nikt tu nie uświadczył, inwestor to nie sponsor, który na nowym szlaku Stomilu sypie dolarami, a jeżeli już to są to banknoty sygnowane logo gminy. Dlaczego nikt w polsacie nie mówi o wielbłądach Kowalewskiego, co powoduje że nie mamy pola manewru w formacjach ofensywnych i trzeba grać tymi samymi ludźmi? Ktoś płaci tym dziennikarzom za pewną propagandę sukcesu? Jakimś cudem dzisiaj pominęli historię Caroliny, który grał chyba z samym Eusebio i Pele. Tyle, że w meczu elite leauge, czyli drugiego garnituru młodzieżówki do lat 21 w meczu Polska -Holandia, gdzie Artur strzelił bramkę, Jurich pojawił się w 57 minucie, a nie występował w gronie herosów niderlandzkiej kadry. Teraz mecz z Miedzianką i dobre alibi trenera, bo przecież Legnica walczy o baraże i ma szerszą i bardziej doświadczoną kadrę. Najlepsze to już chyba było.

41. 05.07.20 18:45 arek0311

Zdecydowanie!Bronic gorzej od Skiby sie nie da!!!

42. 05.07.20 18:42 TorroRosso

Ludzie , dziwne że zespoły z którymi gramy ostatnimi czasy , grają niedająca się oglądać piłę , - oczywiście waszymi super srogimi oczyma - niesamowita wręcz znajomość na piłce daje w pozwolenie na przyjmowanie i wywalanie z drużyny piłkarzy, Hmmmm chyba troszkę czas uspokoić nerwy. Stomil po raz kolejny, także gra padake w pierwszej połowie, i gdy straci gola nie podnosi się z desek na ringu. Ale ostatnio po zmianie Trenera to widać postęp i niezłą grę . Brak egzekutora jest oczywiście widoczna . Będzie oczywiście trudno w tym sezonie jak zwykle , ale pamiętajmy gdy Zajączkowski przejmował ster w jakiej byliśmy sytuacji , teraz jest zgoła inna funkcjonujemy z kilkoma innymi zespołami w zagrożeniu i w środku tabeli , raz niżej , raz wyżej . NIE JEST TAK ŻLE , ale emocje są bo nieraz jest tak blisko że az zęby bolą

43. 05.07.20 18:25 czerkasow

A wolałbyć oglądać najlepszego bramkarza Oceanii Michała?

44. 05.07.20 18:23 arek0311

Jak długo będziemy jeszcze oglądać popisy bramkarza 75-lecia?

45. 05.07.20 18:04 mazinho

Tak się przyglądam temu Carolinie i w sumie nie wiem co o nim powiedzieć albo ocenić. Dla mnie wygląda on na gościa... jakiegoś etatowca minimaliste który przychodzi do pracy bo musi a jego jedynym celem jest dotrwać do fajrantu i niczego nie popsuć. Błędów nie popełnia więc niby jest ok ale niczego do gry również nie wnosi. Piłka jakby go parzy i chce się jej jak najszybciej pozbyć w momencie zagrożenia wybijając na aut lub odgrywając do bramkarza.Taki trochę bezpłciowy minimalista

50. 05.07.20 17:35 nor

Ci piłkarze - większość z nich - nie pasowaliby do żadnego trenera. Jeśli się utrzymamy, to sprowadźcie przed sezonem kilku wartościowych zawodników na miarę 1 ligi. A wcześniej zatrudnijcie dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia. Gra obecnego zespołu jest grą na alibi i na dwa uda - albo się uda, albo nie uda. Panie Brański, niech pan wstrząśnie swoimi pracownikami, bo chyba nie o taki efekt sportowy panu chodzi. Ja rozumiem zmęczenie serią meczów, rozumiem, że jesteśmy w okresie przejściowym, ale jako kibic też odczuwam zmęczenie oglądaniem tej niemocy i mierności. Mosak, jeszcze uwaga do ciebie - ty wiesz, że pierwsza stracona bramka jest twoja? Tak pokracznie wybijałeś piłkę, że dałeś rywalowi rzut rożny. Weź się synek za robotę na boisku i trochę pokory od ciebie oczekuję, bo ostatnio za bardzo w piórka obrosłeś.

51. 05.07.20 17:28 THE CORE

Tu albo trener nie pasuje do zawodników albo zawodnicy do trenera. Majewski wymyślił sobie koncepcję gry tylko chyba nie widzi kim zarządza. I co oni robią na tych treningach skor potem jest tyle niedokładności. Obowiązuje zasada oddać piłkę komukolwiek i niech on się martwi. Dobrze im wychodzi granie a la Nawałka - w poprzek i na swojej połowie. W grze do przodu jeśli ktoś ma wygrany pojedynek jeden na jeden to dzięki szybkości a nie technice. To wygląda jak by trenowali przed meczem gwiazd WMZPN.

52. 05.07.20 17:24 crispy

Pech, pech i jeszcze raz pech ! Albo brak tego czegoś, co by pozwoliło trafić piłką do siatki a nie obijać bramkarza, słupki i poprzeczkę, wszystko po 2 x ... Strzał Wlazły, to kolejny strzał życia przeciw nam ... Gola Bezpalcowego już nie widziałem, nerwy nie pozwoliły dotrwać do końca ... A Gancarczyk to grał ? ;-) Jarosz ciekawa zmiana ...

53. 05.07.20 17:20 SzEFoo

Kopia meczu jak z Mielcem i Podbeskidziem. Nie ma co się łudzić, trzeba się w spokoju utrzymać zdobywając z przeciętną Miedzią 3 punkty.. bo może być horror na koniec sezonu. Niestety, ale naszym zespole można policzyć ludzi prezentujących poziom 1 ligowy na palcach jednej reki. Jak w większości spotkań Sobczak i Hinokio solidnie. Po sezonie muszą być wzmocnienia i jeszcze raz wzmocnienia jeśli Pan Brański rzeczywiście ma budować zespół pod awans, a nie pod pieniądze z pro junior system.

54. 05.07.20 17:18 zjs

Szkoda komentować. Najsłabszy zespół w lidze, szanse na utrzymanie bliskie zeru.

55. 05.07.20 17:18 oks1945

Dziady co za piach grają

56. 05.07.20 17:11 barakuda

👏

57. 05.07.20 17:11 Olsztyniak58

Napastnika za królestwo. Panie Brański rusz dupę i zrób coś bo to jest kpina. Akcje? Jakie akcje? W II lidze nikt rozumny grosza nie wpłaci.

58. 05.07.20 17:10 czerkasow

Boiska xoś da.

59. 05.07.20 17:10 czerkasow

60. 05.07.20 17:10 dzbs

W pizdu i wylądował..... Artur chyba czas na emeryturę skoro nie masz siły poruszać się po boisku. Skończ waść wstydu oszczędź. Mam nadzieję że się utrzymamy bo z taką motywacją i z takimi zawodnikami znów będzie ciężko

61. 05.07.20 17:09 czerkasow

Cudowny to był mecz - nie zappmnę go nigdy :)😁 Słaba Nieciecza pokonała jeszcze.słabszy Stomil. Może atut własnego

62. 05.07.20 17:07 SebaZet