Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce

Koniec Olsztyn
Stomil Olsztyn 1:1 Pogoń Siedlce
0:0
76' Patryk Kun Bramki Dariusz Zjawiński 68'
ż Jakub Piotrowski
ż Jarosław Ratajczak
ż Tsubasa Nishi
kartki Tomasz Lewandowski ż
Daniel Chyła ż
Arkadiusz Jędrych ż
Bramki Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 20. Wojciech Dziemidowicz (72, 15. Paweł Wojowski), 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 16. Jakub Piotrowski, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech (72, 3. Marcel Ziemann), 14. Tsubasa Nishi - 22. Tomasz Zahorski (65, 11. Karol Żwir).
Pogoń Siedlce: 12. Rafał Misztal - 2. Tomasz Lewandowski, 4. Arkadiusz Jędrych, 14. Mateusz Żytko, 20. Piotr Krawczyk (60, 93. Konrad Wrzesiński) - 24. Damian Świerblewski, 6. Marcin Paczkowski, 8. Daniel Chyła (88, 7. Daniel Dybiec), 10. Grzegorz Tomasiewicz, 11. Michał Bajdur - 9. Dariusz Zjawiński (76, 99. Piotr Kurbiel).
Szczegóły sędziował: Konrad Kiełczewski (Wasilków).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 05:45:23

95' Koniec meczu.
95' Dobry strzał, broni Leszczyński! 1
94' Faul tuż przy narożniku pola karnego Michała Leszczyńskiego, będzie rzut wolny. 1412
91' Cztery minuty do końca
90' Zablokowany strzał, tylko rzut rożny 1
90' Faulowany rozpędzony Kun, na 25. metrze. Żółta kartka: Arkadiusz Jędrych 1
88' Boisko opuszcza Daniel Chyła, w jego miejsce Daniel Dybiec 1412
86' ...ale fatalnie Piotrowski, najpierw w mur, potem wysoko ponad bramką. 1
85' Rzut wolny na 30. metrze dla Stomilu. 1
80' Zablokowana kontra rzut rożny dla Pogoni. 1412
77' Boisko opuszcza Dariusz Zjawiński, w jego miejsce Piotr Kurbiel 1412
76' PAAAATRYYYK KUUUUN wykorzystuje podanie Ratajczaka w pole karne i w doskonałem sytuacji strzela pod poprzeczkę bramki Misztala! 1
72' Boisko opuszcza Wojciech Dziemidowicz, w jego miejsce Paweł Wojowski 1
72' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Marcel Ziemann. 1
71' Żółtą kartką ukarany Tsubasa Nishi 1
68' Bramka dla gości, Dariusz Zjawiński dobija wybitą piłkę przez Michała Leszczyńskiego. 1412
65' Boisko opuszcza Tomasz Zahorski, w jego miejsce Karol Żwir 1
62' Dobra akcja Stomilu, dośrodkowanie w pola karne, tam myli się obrońca Pogoni, wydawało się, że z bliska uda się uderzyć Lechowi na bramkę, niestety, nie udaje się. 1
60' Boisko opuszcza Piotr Krawczyk, w jego miejsce Konrad Wrzesiński 1412
58' Żółtą kartką ukarany Jarosław Ratajczak 1
56' Żółtą kartką ukarany Jakub Piotrowski 1
54' Rzut rożny dla Stomilu, wybita piłka. Będzie powtórka. Radzą sobie obrońcy gości z tym dośrodkowaniem. 1
46' Gramy! 1
45' Koniec pierwszej połowy.
38' Pomyłka obrońców, 30 metrów przed bramką Stomilu na sam na sam z Leszczyńskim znalazł się Bajdur, przebiegł kilkanascie metrów i z idealnej sytuacji trafił... tuż obok słupka. 1412
37' Mocne uderzenie Jeglińskiego z daleka, musiał piąstkować na róg Misztal. 1
36' Dziemidowicz dobrze z prawej w pole karne, do strzału przymierzył się Zahorski, jednak nie trafił czysto w piłkę, szkoda. 1
33' Rzut woly dla Stomilu, dośrodkowanie w pole karne, wybita piłka trafiła przed pole karne, tam z dystansu uderzył Lech, jednak niecelnie. 1
30' Dziemidowicz przejął piłkę pod polem karnym Pogoni, zagrał płasno na środek, udało się z bliska uderzyć Nishiemu, ale z obroną problemu nie miał Misztal. 1
26' ...Krawczyk niecelnie. 1412
26' Faul Wełnickiego na 17. metrze, tym razem przed szansą Pogoń. 1412
19' Gorąco pod bramką Stomilu, płaski strzał z narożnika pola karnego minimalnie mija słupek bramki Leszczyńskiego. 1412
17' Patryk Kun bezpośrednio uderza na bramkę, metr ponad poprzeczką. 1
16' Faul na 17. metrze Tomasza Lewandowskiego, na wprost bramki gości. Będzie dobra okazja do zdobycia bramki. 1
12' Rzut rożny dla Stomilu, dośrodkowanie Lecha, ale zbyt głębokie i piłka trafia w ręce bramkarza gości. 1
8' Spokojna gra obu drużyn w tych pierwszych minutach, delikatna przewaga Stomilu, z której wynikły dwa rzuty rożne nieprzynoszące zagrożenia pod bramką Misztala. 1
6' Pogoń Siedlce: 12. Rafał Misztal - 2. Tomasz Lewandowski, 4. Arkadiusz Jędrych, 14. Mateusz Żytko, 20. Piotr Krawczyk - 24. Damian Świerblewski, 6. Marcin Paczkowski, 8. Daniel Chyła, 10. Grzegorz Tomasiewicz, 11. Michał Bajdur - 9. Dariusz Zjawiński 1412
2' Stomil rozpoczął w składzie: 13. Michał Leszczyński - 20. Wojciech Dziemidowicz, 87. Arkadiusz Czarnecki, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 16. Jakub Piotrowski, 5. Grzegorz Lech, 23. Patryk Kun - 22. Tomasz Zahorski 1
Gramy! 1412
Spotkanie rozpoczynamy od minuty ciszy, poświęconej ś.p. Andrzejowi Biedrzyckiemu.