Relacja z meczu Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn

I liga 2017/2018 Koniec Stadion Chrobry Głogów
Chrobry Głogów 0:1 Stomil Olsztyn
0:0
Bramki Marcin Stromecki 77'
Bramki Chrobry Głogów: 12. Sławomir Janicki - 18. Michał Ilków-Gołąb, 32. Przemysław Stolc, 4. Kacper Pietrzczyk, 8. Karol Danielak - 9. Bartosz Machaj, 16. Robert Mandrysz, 10. Marcel Gąsior, 89. Mateusz Machaj, 77. Serhij Napołow - 19. Przemysław Trytko
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 11. Lukáš Kubáň, 23. Paweł Baranowski, 27. Tomasz Wełnicki, 71. Remigiusz Szywacz - 34. Wołodymyr Tanczyk, 8. Marcin Stromecki, 44. Adrian Karankiewicz, 5. Grzegorz Lech, 10. Piotr Głowacki - 9. Artur Siemaszko
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 10:29:46

95' Koniec meczu. UTRZYMALIŚMY SIĘ! 1
94' 30 sekund !!!!!!!!! 1
83' Janusz Bucholc zmienia z Wołodymyra Tanczyka. 1
78' Prowadzimy 1:0 po bramce Marcina Stromeckiego! 1
77' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 1
75' Ostatnie 15. minut meczu! NA NICH!
70' Michał Leszczyński ratuje nas od utraty bramki. 1599
61' Piotr Głowacki decyduje się na strzał z daleka... ale to nie miało prawa wpaść do bramki. 1
49' Raków Częstochowa prowadzi 1:0 w Siedlcach.
47' Koniec pierwszej połowy.
46' Początek drugiej połowy! 1
44' Żółta kartka dla Pawła Baranowskiego. 1
36' Baranowski ładnie wyszedł w powietrze, ale niestety strzelił w sam środek. 1
35' Siemaszko z 20. metrów i mamy różny. 1
28' Stomil wyszedł z kontrą. W pole karne wpadł Piotr Głowacki, zdecydował się na strzał, ale mocno niecelnie. 1
23' Z rzutu wolnego dośrodkowuje Piotr Głowacki i... niestety kiepskie rozwiązanie. 1
16' Leszczyński broni strzał Przemysława Trytki. 1599
11' Baranowski przerwał kolejną akcję Chrobrego. 1599
5' W pole karne wpadł Tanczyk, wystawił do Stromeckiego, ale bez gola. Nie upilnowany w polu karnym był Grzegorz Lech. 1
1' Zaczynamy! TYLKO ZWYCIĘSTWO! 1599
Piłkarze wychodzą na boisko.
Z powodu nadmiaru żółtych kartek nie zagra Wiktor Biedrzycki. 1
Dani Ramirez ma uraz stawu skokowego po ostatnim meczu ze Stalą Mielec i nie ma go w osiemnastce meczowej. 1
Skład Stomilu: Michał Leszczyński - Lukas Kubań, Paweł Baranowski, Tomasz Wełnicki, Remigiusz Szywacz - Piotr Głowacki, Marcin Stromecki, Adrian Karankiewicz, Grzegorz Lech, Wołodymyr Tanczyk - Artur Siemaszko 1
O godz. 12:45 rozpocznie się najważniejszy mecz sezonu!