Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów

I liga 2016/2017 Koniec Olsztyn
Stomil Olsztyn 3:0 Chrobry Głogów
2:0
22' Tsubasa Nishi
41' Wiktor Biedrzycki
76' Rafał Kujawa
ż Wiktor Biedrzycki
ż Rafał Kujawa
kartki Łukasz Szczepaniak ż
Michał Ilków-Gołąb ż
Mateusz Machaj ż
Sławomir Janicki ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 87. Arkadiusz Czarnecki, 12. Michał Trzeciakiewicz, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 7. Paweł Głowacki, 97. Wiktor Biedrzycki (82, 77. Aleksander Karbowiak), 5. Grzegorz Lech (73, 22. Tomasz Zahorski), 14. Tsubasa Nishi (79, 21. Łukasz Jegliński) - 88. Rafał Kujawa.
Chrobry Głogów: 12. Sławomir Janicki - 18. Michał Ilków-Gołąb, 42. Seweryn Michalski, 14. Sebastian Murawski, 26. Kamil Szubertowski - 11. Paweł Wojciechowski (75, 23. Dominik Kościelniak), 89. Mateusz Machaj (69, 16. Karol Danielak), 29. Maksymilian Rozwandowicz (62, 17. Damian Sędziak), 7. Sebastian Bonecki, 2. Łukasz Szczepaniak - 30. Damian Kowalczyk.
Szczegóły sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).
widzów: 2433.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 10:40:27

93' Koniec meczu.
91' A tymczasem piłka po strzale z rzutu wolnego wysoko ponad bramką. 1599
91' Trzy minuty o końca.
90' Rzut wolny dla Chrobrego na wysokości 25 metra. 1599
89' Karol Danielak w sytuacji sam na sam ze Skibą, mocno uderza i równie mocno niecelnie. 1599
83' Strzał (dośrodkowanie?) Patryka Kuna ponad poprzeczką bramki. 1
82' Boisko opuszcza Wiktor Biedrzycki, w jego miejsce Aleksander Karbowiak 1
79' Boisko opuszcza Nishi, w jego miejsce Łukasz Jegliński 1
77' ...za zdjęcie koszulki ukarany żółtą kartką. 1
76' GOOOL! RAFAŁ KUJAWA! Znalazł się w dogodnej sytuacji i pięknym strzałem z szesnastu metrów pokonał Janickiego. 1
75' Boisko opuszcza Pawel Wojciechowski, w jego miejsce Dominik Kościelniaik 1599
73' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Tomasz Zahorski. 1
73' Kontra Stomilu, trzech na trzech, jednak niedokładne podanie Grzegorza Lecha. 1
72' Rzut rożny dla Chrobrego 1599
69' Boisko opuszcza Mateusz Machaj, w jego miejsce Karol Danielak 1599
68' Żółtą kartką ukarany Mateusz Machaj 1599
64' Minął się z piłką Skiba, na szczęście nie wykorzystali tego dośrodkowania goście. 1599
62' Boisko opuszcza Maksymilian Rozwandowicz, w jego miejsce Damian Sędziak 1599
61' Pewne wybicie i szybka kontra, której autorem głównym Patryk Kun, zdołał uderzyć, broni Janicki. Chwilę później akcję kończy niecelny strzał Nishiego. Dużo swobody mieili w tej akcji piłkarze Stomilu. 1
60' Rzut rożny dla gości 1599
59' Niecelny strzał, od bramki zacznie Janicki 1
58' Faul z lewej strony pola karnego. Żółtą kartką ukarany Michał Ilków-Gołąb 1599
57' Kujawa miał sporo czasu na uderzenie w polu karnym, przymierzył, przelobował i trafił w poprzeczkę. Szkoda! 1
53' Z daleka uderza Mateusz Machaj, jednak mocno niecelnie. 1599
53' ...wybijamy. Jednak nie udało się utworzyć akcji, w posiadaniu Chrobry. 1
52' Rzut rożny dla gości 1599
52' Marcel Ziemann wybija na rzut rożny. 1
48' Ponownie dobre dośrodkowanie Kuna lewą nogę w środek bramki. Tym razem obrońcom udało się wybić. 1
47' Rzut wolny z prawej strony pola karnego. 1
46' Akcja gości, przedostali się pod bramkę SKiby, jednak w ostatniej chwili spalili. 1599
46' Gramy! 1
45+2' Strzał Biedrzyckiego z szóstego metra nie znalazł drogi do bramki. Koniec pierwszej połowy. 1
45+1' Rzut rożny dla Stomilu, będzie kolejny. 1
45+1' ...uderzył na bramkę, Janicki ratował się wybiciem na rzut rożny. 1
45' Lech wywalczył rzut wolny z lewej strony pola karnego Chrobrego. 1
44' Żółtą kartką ukarany Łukasz Szczepaniak 1599
43' Rewelacyjne dośrodkowanie w kierunku bramki, tam do piłki skakali wszyscy zawodnicy, ostatnim był Wiktor Biedrzycki, który zdołał głową skierować piłkę tuż przy słupku! 1
42' 2:0! Wiktor Biedrzycki! 1
41' Rzut wolny dla Stomilu z prawej strony boiska na 25 metrze. 1
39' Lech do rozpędzonego Kuna, ten zdołał opanować piłkę i uderzyć z trudnej sytuacji. Jednak sam strzał nie sprawił kłopotów bramkarzowi. 1
38' Siedmiu piłkarzy Stomilu w polu karnym, jednak piłka minęła wszystkich. Od bramki zacznie Janicki. 1
38' Rzut rożny dla Stomilu 1
36' Kolejne dobre dośrodkowanie Ziemanna w tym meczu, jednak ponownie górą obrońcy gości. 1
34' To powinno być 2:0! Kujawa do Nishiego na 15 metr, ten miał przed sobą tylko bramkarza, uderza płasko, centymetry obok lewego słupka! 1
33' Piłka w bramce Skiby, jednak na wyraźnym spalonym niedoszły strzelec, Damian Kowalczyk 1599
32' Lech na lini pola karnego otoczony przez 4 zawodników gości musi wycofać piłkę... Dośrodkowanie ez prawej strony w rękach bramkarza gości. 1
32' Strzał Szczepaniaka, piłka jednak ląduje... na aucie na 25 metrze. 1599
30' Pawel Wojciechowski uderza płasko po ziemi, niecelnie. Rozpocznie od bramki Skiba. 1599
28' Bardzo ładna akcja Stomilu, Trzeciakiewicz wycofuje na lini pola karnego do Lecha, ten uderza i z trudem broni Janicki. 1
24' Tsubasa Nishi idealnie wykorzystał nieporadność obrońców Chrobrego, którzy nie potrafili wybić górnej piłki i z bliskiej odległości przelobował Sławomira Janickiego. 1
22' GOOOOOOOL! TSUBASA NISHI! 1
22' Piłka po wybiciu wróciła pod pole karne, dośrodkowanie w szesnastkę, tam uderzał zawodnik gości z bliskiej odległości, na szczęście niecelnie. 1599
20' Rzut rożny dla drużyny gości 1599
18' Dośrodkowanie gości w pole karne z rzutu wolnego wybija najwyższy w polu karnym Michał Trzeciakiewicz 1599
17' Żółtą kartką ukarany Wiktor Biedrzycki 1
16' Lech próbuje z dystansu, jednak piłka wysoko ponad poprzeczką bramki. 1
13' Pawel Wojciechowski uprzedził w polu karnym Trzeciakiewicza i zdołał strącić piłkę w kierunku bramki Skiby. Nasz bramkarz nie miał na szczęście problemów ze złapaniem piłki. 1599
12' Rzut rożny dla Stomilu, Michał Trzeciakiewicz uderza z ostrego kąta. Próba niecelna. 1
12' Patryk Kun na szybkości wpada w pole karne Chrobrego, wywalczył rzut rożny. 1
11' Dośrodkowanie gości minęło wszystkich zawodników w polu karnym. Przejmuje Nishi. 1599
10' Dośrodkowanie Ziemanna skręciło w kierunku bramki Janickiego, ten musiał asekurować piłkę, bo była bliska wejściu pod poprzeczkę bramki. 1
8' Obie drużyny skupione w defensywie, nie pozwalają przeciwnikom na skonstruowanie akcji.
5' Pierwszy strzał z dystansu, autorem Arkadiusz Czarnecki. Strzał jednak dosyć niecelny. 1
5' Dobre dośrodkowanie Ratajczaka z lewej strony w pole karne, wybijają goście. 1
3' PIerwszy gwizdek sędziego, w środku pola faulowany Paweł Głowacki 1
1' Gramy! 1599
PIłkarze już na murawie, Stomil pierwszą połowę atakować będzie w stronę sektora gości.
Stomil z jedną zmianą w składzie w porównaniu z poprzednim meczem pucharowym. Kontuzjowanego Karola Żwira zastąpił w wyjściowej jedenastce Tsubasa Nishi. 1
Witamy o raz pierwszy w nowym sezonie ze stadionu Stomilu. Słoneczna pogoda w Olsztynie, idealne warunki do gry. 1