Relacja z meczu Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

ż Dariusz Kłus
kartki Rafał Kujawa ż
Marcel Ziemann ż
Tsubasa Nishi ż
Bramki Olimpia Grudziądz: 22. Jakub Wrąbel - 3. Adrian Bielawski, 4. Lukas Klemenz, 24. Matic Žitko, 27. Marcin Woźniak - 99. Damian Michalik (62, 7. Patryk Skórecki), 14. Dariusz Kłus, 11. Marcin Smoliński, 10. Karol Angielski (46, 8. Kamil Kurowski), 9. Marcin Kaczmarek - 5. Damian Warchoł (72, 17. Oskar Trzepacz).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 23. Patryk Kun (83, 9. Łukasz Suchocki) - 88. Rafał Kujawa (78, 22. Tomasz Zahorski).
Szczegóły sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).
widzów: 1120.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 16:25:50

93' Koniec meczu.
93' Kaczmarek wysoko ponad bramką. 738
92' Faul Nishiego przed polem karnym, rzut wolny dla gospodarzy, dobra pozycja do strzału. 738
90' Trzy minuty do końca
89' Skiba wybija na róg strzał Kaczmarka 1
89' Rzut wolny dla Olimpii z okolic narożnika boiska. 1
88' Żółtą kartką ukarany Marcel Ziemann 1
88' Ratajczak bezpośrednio na bramkę z rzutu wolnego, ponad bramką. 1
86' Wolny dla Stomilu z okolic narożnika pola karnego. 1
83' Smoliński z dystansu obok bramki 738
82' Boisko opuszcza Patryk Kun, w jego miejsce Łukasz Suchocki 1
81' Żółtą kartką ukarany Dariusz Kłus za faul na Zahorskim 738
78' Boisko opuszcza Rafał Kujawa, w jego miejsce Tomasz Zahorski 1
74' Rzut rożny dla Stomilu, wybijają obrońcy. 1
74' Ładny strzał Kuna, bramkarz gospodarzy ratuje się wybiciem na rzut rożny. 1
73' Główka Ratajczaka, łapie Wrąbel. 1
72' Kun wywalczył rzut rożny dla Stomilu 1
72' Boisko opuszcza Damian Warchoł, w jego miejsce Oskar Trzepacz 738
71' Dośrodkowanie Kujawy w pole karne, obrońcy zdjęli piłkę Lechowi z nogi. Jeszcze potężne uderzenie Ratajczaka, ale niecelne. 1
67' Kun uderza na bramkę po dośrodkowaniu Lecha. jednak w międzyczasie gwizdek sędziego. Spalony. 1
65' Strzał Kuna zablokowany, dobitka Ratajczaka mija bramkę Olimpii. 1
62' Boisko opuszcza Damian Michalik, w jego miejsce Patryk Skórecki 738
57' Lech obok bramki sprzed pola karnego. 1
57' Rzut rożny dla Stomilu 1
54' Kun strzela, minimalnie obok bramki. 1
48' Dwa rzuty rożne dla Stomilu, żaden nie stworzył zagrożenia pod bramką... 1
47' Żółtą kartką ukarany Damian Warchoł za faul na Ratajczaku 738
46' Jedna zmiana w Olimpii Grudziądz: Kamil Kurowski wszedł za Karola Angielskiego 738
43' Rzut rożny dla gospodarzy, Kłus głową obok bramki 738
42' Ziemann w ostatniej chwili wybija Piłkę spod nóg Kaczmarkowi 738
36' Żółtą kartką ukarany Rafał Kujawa 1
34' Strzał Kujawy mija słupek bramki Wrąbla 1
33' Ziemann faulowany na 28 metrze, rzut wolny. 1
31' Mocne dośrodkowanie Kuna w pole karne, wybijają obrońcy na róg. 1
30' Wysoki pressing Stomilu, na razie bez większego rezultatu. 1
24' Skina dobrze na przedpolu, wyłapuje dośrodkowanie Michalika. 1
21' Karol Angielski na spalonym, mogło być groźnie 738
19' Angielski sam na sam z bramkarzem, Piotr Skiba górą w tym pojedynku! 738
17' Angielski z 6 metrów ponad bramką. 738
16' Ratajczak w ostatniej chwili wybija na róg spod nóg Michalika 738
14' Rzut rożny dla Olimpii 738
12' Piłka przeszła wzdłuż bramki, nikt nie zamknął, rozpoczynają gospodarze. 1
11' Rzut rożny dla Stomilu 1
10' Po dośrodkowaniu Kuna, Ratajczak przedłużył do Lecha, ten sprzed pola karnego ponownie niecelnie... 1
9' Rzut rożny dla Stomilu 1
8' Ratajczak dobrze blokuje Michaika i Skiba wznowi grę od bramki 738
4' W odpowiedzi strzał Lecha, ale niezwykle niecelny. 1
3' Pierwsza próba strzału, Karol Angielski, ale na miejscu jest Piotr Klepczarek i blokuje strzał. 738
1' Gramy!
Olimpia: 22. Jakub Wrąbel - 3. Adrian Bielawski, 24. Matic Žitko, 4. Lukas Klemenz, 27. Marcin Woźniak - 9. Marcin Kaczmarek, 14. Dariusz Kłus, 11. Marcin Smoliński, 99. Damian Michalik, 5. Damian Warchoł - 10. Karol Angielski 738
Na ławce zasiedli dzisiaj: 13. Michał Leszczyński, 93. Igor Biedrzycki, 2. Wojciech Dziemidowicz, 8. Bartosz Bartkowski, 22. Tomasz Zahorski, 10. Krzysztof Szewczyk, 9. Łukasz Suchocki 1
Stomil rozpocznie dzisiaj w składzie: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 97. Wiktor Biedrzycki, 21. Łukasz Jegliński, 14. Tsubasa Nishi, 23. Patryk Kun, 5. Grzegorz Lech - 88. Rafał Kujawa 1