95' Koniec meczu. Porażka 0:1.
91' Cztery minuty doliczone.
79' Boisko opuszcza Jakub Tecław, w jego miejsce Maciej Pałaszewski. 1
70' Siemaszko wpadł w pole karne, ale za lekko strzelił po ziemi. 1
68' Boisko opuszcza van Huffel, w jego miejsce Mateusz Gancarczyk. 1

Stomil Olsztyn przegrał w Mielcu ze Stalą. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Słaby Stomil wraca z Mielca bez punktów

18.06.20 20:00   em   49

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali 0:1 w Mielcu z miejscową Stalą. Podopieczni Adama Majewskiego przez całą drugą połowę grali w przewadze jednego zawodnika, ale nie udało się strzelić chociażby jednego gola.

W podstawowej jedenastce w porównaniu z ostatnim meczem Adam Majewski wprowadził jedną zmianę. Od pierwszej minuty grał Sam van Huffel, a na ławce rezerwowych usiadł Grzegorz Lech. Do kadry meczowej wrócił Jakub Mosakowski, który ostatnio nie grał z powodu żółtych kartek.

Pierwszą połowę spotkania należy zacząć opisywać od… ostatniej akcji meczu. Bo właśnie wtedy olsztyńska drużyna straciła gola. Stomilowcy byli już chyba myślami w szatni, bo bramkę straciliśmy po fatalnym zachowaniu w polu karnym. Bartosz Nowak mocno dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego. W piłkę nie trafił Piotr Skiba, a do własnej bramki futbolowkę wpakował (dokładniej odbiła mu się od nogi) Jonatan Straus.

Wcześniej w meczu obydwie drużyny nie stworzyły sobie stuprocentowych sytuacji. Więcej z gry mieli gospodarze, którzy oddawali więcej strzałów w kierunku bramki, działo się to niestety za łatwo. Jednak Stal nie potrafiła tak zdobyć gola. Raz ładną interwencją popisał się Skiba, ale co z tego skoro później zawalił? Stomil nie bronił się całym zespołem, cały czas próbował grać to co od nich wymaga trener Adam Majewski. Strzałów jednak było jak na lekarstwo. Raz celnie w bramkę strzelił Carolina, a niecelnie uderzali Koki Hinokio oraz Szymon Sobczak. Ten ostatni otrzymał w meczu żółtą kartkę i w meczu z Wigrami Suwałki będzie pauzował.

Druga połowa idealnie rozpoczęła się dla Stomilu bo za drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną, z boiska wyleciał piłkarz gospodarzy Mateusz Bodzioch.

Stomil z minuty na minutę coraz śmielej atakował i próbował doprowadzić do wyrównania. Ofensywna gra ożywiła się po wejściu na boisko Artura Siemaszki. Napastnik Stomil miał jedną dogodną sytuację, ale za lekko uderzył po ziemi. Następnie dwa raz było groźnie w polu karnym Stali i gospodarze o mały włos a nie strzeliliby sobie gola samobójczego.

Niestety Stomil bił głową w mur i nic z tego nie wyszło. Stal umiejętnie się broniła przez całą drugą połowę i dowiozła zwycięstwo. Na koniec Stal mogła jeszcze podwyższyć wynik na 2:0, ale Skiba fenomenalnie zachował się w sytuacji sam na sam z zawodnikiem gospodarzy. Tym samym podopieczni Dariusza Marca wskoczyli na 2. miejsce w tabeli.

W kolejnym spotkaniu Stomil Olsztyn zagra przed własną publicznością z Wigrami Suwałki. Mecz zaplanowano na niedzielę (21 czerwca) o godz. 15:10. Mecz także będzie można obejrzeć w Polsacie Sport, ale najważniejsza informacja jest taka, że kibice wracają na trybuny. Pierwszeństwo wejścia na obiekt mają posiadacze karnetów. Tutaj piszemy o procedurach sprzedaży biletów na to spotkanie.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stal Mielec, I liga

1. 19.06.20 13:14 zjs

Nie będę analizował szczegółowo jak marduk czy Waldi812. Analiza jest poprawna i sprawiedliwa. Generalnie zespół grał słabo, żeby nie napisać fatalnie. Trener ma określony materiał ludzki, który nie przystaje do zamiarów. Baraże to mrzonka, aby tylko utrzymać 1 ligę w Olsztynie. To jest główne zadanie. Średnio Stomil zdobył dotychczas 1,27 punktu na mecz, zostało 8 kolejek czyli trzeba zdobyć 8x1,27 =10,16 czyli 10 punktów . To spokojne utrzymanie.

2. 19.06.20 10:57 marduk

Cześć. Na wstępie chcę zaznaczyć, że jeśli ktoś za grę ofensywną uważa grę vs cofnięty i osłabiony niedowagą zawodnika przeciwnik to chyba komuś się pomyliły sporty z fajkami. **** W ostatnich 2 spotkaniach ze 180 minut gry niemal 120 graliśmy w przewadze, i nie strzeliliśmy bramki! To jest dramat i nic tego nie usprawiedliwia. **** Pierwszego meczu trenera nie oceniałem, ale przy drugim już coś skrobnę. Po pierwsze musimy sobie uświadomić że grafiki przedmeczowe nie oddają rzeczywistości, nie gramy systemem 1-3-4-3 a 1-3-6-1, jedna prosta podpowiedź, gdy gramy z wahadłowym, gdy on już ruszy to zasranym OBOWIĄZKIEM 3 ofensywnych graczy jest iść na piłkę zagrywaną w pole karne, a u nas ... Sopel, i pustka. Mimo że nie jestem fanem Jasia na wahadle, bo nie ten wiek i umiejętności (wolałbym go na półprawym) to był najlepszym zawodnikiem Stomilu, każde jego zagranie w pole karne było ostre i "śmierdziało" ale bez konkretów bo 1 osoba nie zamknie takiej akcji. Od razu żeby zamknąć temat wahadeł jego vis a vis, Carolajna, jeśli ktoś ocenia go pozytywnie to chyba nie wie jaką rolę ma spełniać zawodnik na tej pozycji, ale przypomnę ma orać od linii końcowej do końcowej, w obronie oprócz zadań defensywnych ma wprowadzić piłkę a nie napierdzielać odłamkowymi na oślep, w ofensywie na pewno ma nie robić bezsensownych wrzutek z 40m, ma wygrać pojedynek 1na1, zrobić przewagę na boku, i wgrywać piłki jak robił to Janek, ten gość nie robił NIC czego wymaga się od wahadła, miałem wrażenie że Stal go odpuściła bo szybko wyczuli co to za kozak. I tak szybko wyłapaliśmy najmocniejsze i najsłabsze ogniwo w ostatnim meczu, choć do wśród tych słabych nie jest samotny **** Sopel, parę strzałów z dystansu, czyli na co pozwolili mu obrońcy Stali, kartka to kryminał i co najmniej kara finansowa dla zawodnika, tyle. Koki nieźle, a nawet dobrze wyglądał w 1 połowie gdy graliśmy po 11, i Stal nie zagęściła obrony, w drugiej połowie przestał istnieć, Sam, ktoś temu chłopakowi wyrządził wielką krzywdę wypuszczając na plac gry, nie jest gotowy, zamiast łapać pewność siebie, tylko popadnie nam we frustrację, Hajda - dramat, nie mam pojęcia co się dzieje, nie potrafię tego wytłumaczyć, pewnie nikt nie potrafi, Tecław, bez szału, tak średnio poprawnie, nie ma co więcej pisać bo nie ma o czym, Szota, jak sam powiedział prawa strona defensywy to nie jego pozycja, ja dodam od siebie, że półprawa też nie, a to jak się z Carolajną w doliczonym czasie gry poprzewracali o własne nogi nie ma skali XD, dobrze że bramkarz to wyciągnął. Wicia ocena podobna do Tecława, Jonatan, swojak z pół metra, i niech nikt nie wmawia że nie mógł zrobić więcej, Skiba popełnił błąd, a Straus wielbłąd. Bubu błąd i 2x wyciągnięte 1na1, kilka innych interwencji, dla mnie i tak na plus, wyróżniający się zawodnik. Zmiany: Siema dobre 10 minut, kilka prób i koniec, zaczął łapać się za łydki, to emeryt czy chłopak który chce grać EX? Garnek buhaha, Pałasz za późno dużo za późno. **** Reasumując zmieniliśmy trenera, ale nie zawodników, i ten człowiek nic z nimi nie zrobi, zmienił ustawienie ale nadal to jest głeboka defensywa z 1 atakującym. Przypomnę jakość i beznadzieję transferów bierze na siebie amator z Suwałk.

3. 19.06.20 08:33 Emilozo

Ewentualnie jeszcze może śledzisz losy wyborcze Trzaskowskiego, bo na hasło trzaskowski wypozcjonowały się reklamy Dudy ;-)

4. 19.06.20 08:25 Emilozo

@baron - nie ośmieszaj się swoim żałosnym wpisem jak nie masz pojęcia co to są reklamy googla. Sam zerknąłeś na stronę wyborczą Andrzeja Dudy i teraz Ci się reklamy wyświetlają. Dobrze, że dajesz cynk, to poblokujemy reklamy wyborcze.

5. 19.06.20 07:45 baron

ILOŚĆ BANERÓW Z ANŻEJEM DUDĄ NA WASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ POKAZUJE, ŻE KTOŚ NIEŹLE U WAS ODLECIAŁ ...

6. 19.06.20 07:02 crispy

Dobra parafraza Pana Trenera K. Górskiego : dobry trener, tylko wyników nie ma, he, he !

7. 19.06.20 06:48 colorado222

Szota zabrać tego szrota.Co z Kubaniem?????????

8. 19.06.20 06:43 kot

Dobry napastnik, tylko goli nie strzela.

9. 18.06.20 23:54 whs

Szymon Sobczak to jedna z najważniejszych postaci w tej drużynie, przeanalizujcie ile na nim zarobili kartek (np dziś), ile było fauli, ile karnych, ile roboty wykonuje tyłem do bramki, ile zgrywa piłek. Niestety nie mamy 9 gości jakościowych, którzy mu wyłożą do pustej, a on jako lis pola karnego wykończy. To jest inny typ zawodnika, ale haruje za dwóch, i to się ceni

10. 18.06.20 23:49 whs

Plus dla trenera za zmiany w składzie, zmianę ustawienia, reakcję na wydarzenia boiskowe (może za późno te zmiany, z Chojnicami się udało wcisnąć ,teraz zabrakło czasu na "przegonienie" Stali od strony do strony - za wolne wymiany podań). Carolina - ewidentnie widać, że jest taktyka gry więcej gry prawą stroną, żeby ten NOWY, młody chłopak się wdrożył w zespół, ligę, przeciwnika itd. Ma grać asekuracyjnie, więcej z tyłu (w odbiorze bardzo dobry), a nie od razu podłączać się do każdej akcji (noga ułożona, szybkość dobra, zobaczymy z czasem jaki drybling). Martwią mnie stałe fragmenty, w tej fizycznej lidze to właśnie one często decydują o wyniku, szczególnie gdy nie idzie z gry - a u nas bez zagrożenia w ofensywie, a w defensywie każda wrzutka śmierdzi stratą bramki. Jeszcze jedno - przyjęło się na tym forum, że jak Piotrek Skiba (Szacunek!) popełni błąd to są reakcje typu "zdarza się", ale jak Gancarczyk, Szota (moim zdaniem słabsi od np Kubania), Leszczyński popełnią błąd to jest jaaaaaazda po nich przez kilka dni! Oceniajmy obiektywnie. Janek, Sobczak, Biedrza dziś, dają radą przy tej taktyce. Koki jeszcze nie jest gotowy na całe mecze. Pzdr

11. 18.06.20 23:45 SfcM

w następnym meczu zamiast caroliny ma grać daria xd

12. 18.06.20 23:41 19BR45

Co napisać po takim meczu. Nowy trener zmienił ustawienie, wprowadził (jakiś) pomysł na grę i niektóre fragmenty meczu wyglądały nieźle natomiast trener nie nauczy niektórych grać w piłkę. Piotrek to już trzecia bramka na wiosnę która ewidentnie zawala (Nowy Sącz Sosnowiec) choć czasem instynktownie i szczęśliwie obroni jakieś setki (tak jak dziś dwie). Szkoda że nie mamy pewnego środkowego obrońcy i prawdziwego lidera bo ani Wiktor ani Szota ani Mosak takimi nie są. Brakuje czyściciela w typie Kraczunowa Berezowskiego lub Pawła Baranowskiego. Janek Bucholc kolejny niezły mecz ale gość ma 35 lat i przy takiej intensywności grania siła rzeczy nie dociągnie w takiej dyspozycji do końca sezonu. Szkoda że Remisz to przez kontuzje gracz na 10-15 spotkań w sezonie. Pomoc : Gancarczyk powinien wracac na piechotę z Mielca ale to wszyscy wiedzą. Koki 2 drugiej połowie zgasł, Teclaw nie gra nic do przodu co najwyżej strzela w bandy reklamowe. Huffel chyba jeszcze nie doszedł do siebie, dziś mało widoczny. No i nasza gwiazda Sobczak - nie dziwię się że bez żalu odpalany z lepszych klubów. Szymon niestety czasem za, duzo pajacuje macha rękami kładzie się choć walecznosci odmówić mu nie sposób. Teraz też w głupi sposób wykartkowal się przed arcywaznym meczem. Te gadki z sędziami pokazywanie na VAR im dłużej się na to patrzy tym bardziej wkurza. Siemaszko mógł dać wyrównanie a walnal jak wielokrotnie w tym sezonie w leżącego bramkarza. Jeśli prawda jest ze Artur odejdzie to będzie musiał szyskkwac sobie wygodne miejsce na ławce lub na trybunach skoro za chwilę u nas nie będzie łapał się do 11. A i nie rozumiem pojazdu na Caroline. Pierwsze 10 minut słabe ale potem odbiór wrzutki (tylko nikogo nie ma w polu karnym bo Sobczak jest wszędzie tylko nie tam) próby strzałów z, dystansu szczególnie to uderzenie pod poprzeczkę. Gość ma umiejętności. Z Wigrami ważny mecz. Tak naprawdę muskmy wygrać 2 mecze złapać jakieś 2 remisy i jakieś 12 miejsce zajmiemy. Bez wzmocnien będziemy grali cały czas o zaszczytne miejsca 10-14

13. 18.06.20 22:59 nor

Mecz do zremisowania. Są symptomy lepszej gry. Podoba mi się ustawienie trójką z tylu plus dwóch wahadłowych. Ale raczej w roli wahadłowego nie przekonuje mnie na razie Carolina - tyle samo błędów, co pożytecznych zagrań, jest jakiś wystraszony, niepewny. Za to Janek szaleje. Brawo, Sobczak, za walkę. Hinokio do 70 min. grał ok, potem padł. Gancarczyk - szacun za utrzymanie Stomilu w tamtym sezonie, ale teraz... ty już wiesz, co... Ogólnie wielka szkoda, bo gra Stomilu była niezła, tylko może w końcu trafi do tej ekipy ktoś, kto strzeli na bramkę tak, że piłka do niej wpadnie... Bo na razie są to strzały tylko do statystyki. Zdaje się, że z Wigrami z kadry wypadnie Sobczak za kartki. Siema pewnie dostanie szansę na szpicy, ale czy to coś zmieni...

14. 18.06.20 22:50 KIBICKA z zatorza

Szkoda że się nie udało.Moze jednak na bramce niech pogra Leszcz.Czytam i myślę że niepotrzebnie jest ostro krytykowany Carolina.Czyzby rasizm ?.,A po co te chamstwa i wulgaryzmy w stosunku do trenera niektórych oszołomów. Aż wstyd że mamy wśród kibiców takie dno.

15. 18.06.20 22:24 Tiger

Mecz w pierwszej połowie niby wyrównany w środku pola ale mogło być spokojnie 3-0 dla Stali, oni tworzyli sytuacje a u nas zero. Kiedy wydawało się, że zejdziemy ze szczęśliwym remisem, tracimy kuriozalną bramkę. Po przerwie można to było lepiej rozegrać i mając przewagę jednego zawodnika coś ugrać. Niestety niemoc w konstruowaniu akcji bardzo widoczna. Błąd trenera to brak Pałaszewskiego, który wszedł na boisko za późno. Wpuszczenie Gancarczyka kosztem Lecha to jest zupełnie niezrozumiałe. W dalszym ciągu nie wiemy co z Kubaniem a gra Carolina, który albo się czegoś boi albo nie gra na swojej pozycji albo nie wiadomo co mu dolega? Z drugiej strony jeden strzał miał niezły ale to ciągle za mało .Na plus - Bucholc, naprawdę jest w formie, robi przewagę, szacun. Przed nami Wigry, chyba pewny spadkowicz, trzeba to 1-0 wygrać.

16. 18.06.20 22:06 Stomilek

Za co wy tego Caroline chwalicie? Chyba ktoś z klubu te wpisy robi aby go pochwalić na siłę. Ludzie nie są ślepi. Chłop piłki przyjąć nie umie! Bucholcowi piłka spadająca za każdym razem się do nogi klei a carolinie za każdym razem piłka ucieka. Nawet opanować jej nie umie i na aut wychodzi. Podaje do przeciwnika kilka razy w trakcie meczu! Skandal, że on gra w pierwszym składzie! Co wy kurwa ślepi wszyscy jesteście? !

17. 18.06.20 21:49 SzEFoo

Podobnie oceniam ten występ jak Adaśko. Graliśmy z faworytem ligi na wyjeździe i nie byliśmy gorszym zespołem nawet jak siły były wyrównane. Gra wygląda lepiej, ale brakuje konkretów pod polem karnym rywala. W tym ustawieniu dobrze odnajduje sie Bucholc. Sobczak jak w każdym meczu wyróżniający się zawodnik. Hinokio szczególnie w pierwszej połowie niezłe zawody. Niestety kolejny babol Skiby, już drugi w tej rundzie. Z Wigrami koniecznie trzeba wygrać i praktycznie zapewnimy sobie 1 ligowy byt.

18. 18.06.20 21:44 waldi812

Prawdopodobieństwo, że trafisz szóstkę jest dużo mniejsze nit fakt, że inny zespół wykorzysta te błędy.

19. 18.06.20 21:30 TorroRosso

#waldi812 - MOGŁO BYĆ . Pare dni temu u mnie także w LOTTO mogła być szustka i niestety źle mi się długopis ułożył i dupa . Przestań wkręcac jak to ktokolwiek mógł nam strzelić

20. 18.06.20 21:26 TorroRosso

Ludzie okrutni - oczywiście bez paru fajnych wpisów - cos Wam sie pomyliło było naprawdę OK przez duże "O". Carolina moim zdanie naprawdę super transfer wrzutki , ułożona noga , przyjęcie na wysokim poziomie , jeszcze sie podpala za szybko , troszkę nie myśli - ale wiek młody . Zgadzam sie odnośnie Szoty słabo , i niestety jego słaba jakość powtarzalna meczowo , bo nieraz można być niedysponowany. Gancarczyk tylko gówniane słowa cisną mi się na język . Tecław mnie trochę zawodzi brakuje mu radości z gry taki sztywny się zrobił , to samo Hajda , przed koronawirusem lepiej sie prezentowali . Ale reszta chłopaków naprawde dawali rade i oglądało sie to pozytywnie . Może jeszcze chwila i odpalą . Powodzenia . Jedziemy z Wigrami na maxa

21. 18.06.20 21:25 waldi812

Po pierwszej połowie mogło być 4:0 dla Stali i to była prawdziwa weryfikacja myśli trenerskiej Majewskiego. Najpierw Nowak pomylił się o centymetry, później Zyro zgubił piłkę gdy wychodził na czystą pozycję, następnie Skiba broni setkę Prokica i finalnie Mak mając patelnie uderza głową niecelnie. A my w tym czasie? Jedna akcja Hinokio, strzał z dystansu Sobczaka i poza tym masa niecelnych podań, zero gry do przodu, taktyka odegrania do tyłu i długiej górnej piłki na środek boiska. Po przerwie gra się zmieniła, ale to skutek czerwonej kartki dla piłkarza Stali i to równiez pokazuje, jak mocno zamazany mamy obraz meczu z Chojniczanką. W tych warunkach pogodowych gra z przewagą zawodnika stanowi bardzo duży bonus. Pierwsza połowa to klasyczna gra na alibi bez pomysłu na grę w ofensywie. Popatrzcie, jak konrataki wyprowadzały Tychy, a un nas kto miał to robić pod nieobecnośc Siemaszki? Carolina? Facet nie nadaje się na wahadło, potrafi odebrać piłkę, zagrać do tyłu, ale nie ma inklinacji do gry ofensywnej i mógłby zostać sprawdzony jako defensywny pomocnik. Mamy ciąglębazować na akcjach stroną Janka Bucholca? SOry, ale on nie da rady grać co 3 dni na pełnych obrotach i jesto to też do bólu przewidywalne. To, jak uważnie mecze STomilu oglądął Majewski pokazuje zm iana Gancarczyka. Nawet komentatorzy polsatu widzieli, jak marnie prezentuje się na boisku, a trener nie ma oczu? Zajączkowski irytowął właśnie Gancarczykiem, a Majewski obok niego dorzucił jeszcze Karolinę. PO czerwonej kartce Stali od razu powinien wejśc Siemaszko, szybciej należało wpuścić Pałaszewskiego, który gra lepiej do przodu niż Tecław, Grzesiek Lech mógł równiez pojawić się na boisku, ale do nie Gancarczyk. No, chyba że to ukłon w stronę piłkarzy STali i gra fair play, no to brawo Panie Majewski. Sobczak oczywiście na plus, Hinokio pokazał kilka fajnych zagrań i warto przedłużyć z nim konrakt o kolejncyh 5 lat, żeby za jakiś czas nie odszeł za czapkę gruszek. Zobaczymy, co zespół pokaże w meczu z WIgrami. Oczywistym jest, że nie można oceniać warsztatu Majewskiego na podstawie 2 spotkań, ale jeżeli chodzi o szybkośc reakcji, dostosowywanie taktyki do sytuacji na boisku, obsadę poszczególnych pozycji i zmiany takie jak ta Gancarczyka, Majewski nie pokazał się z dobrej strony. Do Piotrka SKiby nie mam pretensji, bo wolę gościa który puści szmatę ale wyjmie setkę i Piotrek to robi, bo obronił nawet dwie w tym meczu, więc bilans ma na plus.

22. 18.06.20 21:21 obserwator1985

Szkoda, że nie udało się strzelić bramki, ale ciężko się gra atakiem pozycyjnym przeciwko mądrze ustawionej drużynie. Lepsze zespoły od Stomilu miały z tym problem.

23. 18.06.20 21:11 Arkadiusz87

Nic nie pasuje. Jak wygraja to źle bo tylko 1:0. Przegrają źle bo przegrali. Taka jwst piłka i trzeba w końcu to zrozumieć i mieć nadzieję, że w końcu zaskoczy. Jeśli komuś nie odpowiada obcwny Stomil to nikt nie nakazuje wam kibicowania. Z drużyną jest się na dobre i na złe. Trzeba sie cieszyć na początku z małych rzeczy.

24. 18.06.20 21:08 Arkadiusz87

Jak czyta sie komentarze większości osób to człowiek zaczyna sie zastanawiać dlaczego nie jesteście trenerami? Trzeba było się tym zająć. Naogladaliście się szejkowych drużyn i teraz oczekujecie cudów na kiju. Mamy taka, a nie inna drużynę i trzeba się z tym pogodzić. O

25. 18.06.20 21:03 DJKS

Panowie zastanówmy się kto ma zagrać w ataku przeciwko Wigrom. Macie jakiś pomysł? Sobczak pauzuje za kartki, sytuacji dwóch ściągniętych napastników chyba nie trzeba komentować... Siemaszko? Nie pamiętam kiedy coś strzelił... Zostaliśmy na mecz z Wigrami z napastnikami w liczbie 0 (słownie ZERO). Skuteczność naszego zespołu jest w tym sezonie kompromitująca, klub nie zakontraktował żadnego napastnika... Także obawiam się kolejnych spotkań.

26. 18.06.20 20:59 stedab

Adaśko, Obserwator 1985, nareszcie jakieś sensowne komentarze! Ja też uważam, że jakiś zalążek dobrej gry było widać. Brakowało mi jednak na środku Lecha w dawnej dobrej formie. Van Hufell niestety słabiutki, zagubiony, mam nadzieję że to jeszcze skutki kontuzji. Carolina i Hinokio nieźle chociaż Japończyk słabszy niż z Chojnicami. Ale jeśli szybko nie zaczną wykorzystywać chociaż jedną okazję na mecz to słabo to widzę ☹ Tyle wrzutek Caroliny i Jasia niewykorzystanych, że aż serce boli… Treningi strzeleckie natychmiast i do oporu!

27. 18.06.20 20:51 Czesiek Czesiek

Martwi jedno, gramy w przewadze łącznie 120minut i strzelamy jedna bramkę - samobójczą.

28. 18.06.20 20:50 bert

Co to jest za stwierdzenie że mecz lepszy niż z Chojniczanką?!?!? Gra 11 przeciwko 10a mecz przegrany, przyjęcie Caroliny to smiech! Zawodowy piłkarz nie potrafi opanować piłki? Dopiero po wejściu Siemaszki Stomil zaczyna atakować... CO SIĘ DZIEJĘ Z KUBANEM? CZEMU ON NIE GRA??

29. 18.06.20 20:42 Owsian

Obserwator 1985 pełna zgoda.

30. 18.06.20 20:30 obserwator1985

Carolina ma dobre wrzutki, przyzwoicie wygląda pod względem fizycznym, potrafi się nieźle ustawić w defensywie, umie przerzucić celnie piłkę na drugie skrzydło. Dlatego gra w pierwszym składzie. Ma braki, jest za mało pewny siebie, czasem gra zbyt asekuracyjnie, ale nie on był winowajcą tej porażki. Hinokio bardzo słabo? Nie zgadzam się, jest bardzo ważnym ogniwem tej drużyny. Cały mecz ciężko pracował i należą mu się brawa. Mnie najbardziej rozczarował akurat Holender. Będą negatywne komentarze, bo nikt nie lubi przegrywać, ale ja widzę w tym wszystkim nadzieję na przyszłość. Jest jakiś pomysł, koncepcja, wyglądało to lepiej niż z Chojniczanką i oby kolejny mecz był jeszcze bardziej konkretny w naszym wykonaniu.

31. 18.06.20 20:30 Adaśko

Sądząc po wielu wpisach chyba oglądałem inny mecz i inną drużynę. Graliśmy na wyjeździe z pretendentem do awansu. Pechowa bramka do szatni (runda bez babola rundą straconą...). W drugiej połowie dobrze rozgrywaliśmy przewagę, zabrakło natomiast wykończenia akcji, a w końcówce chyba również sił. Odczuwam niedosyt, bo to mógł być remis, albo i coś więcej, ale na pewno nie zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że ciężko to było oglądać (chyba, że komuś Ipla się cięła). Co najmniej momenty były. Aha, i według mnie Carolina zagrał naprawdę solidne zawody, w kilku akcjach jego interwencje były bardzo przydatne.

32. 18.06.20 20:30 Fc Morag

Gancarczyk skończ się wozić z leszczem po miejskiej a zacznij zapierdalać bo jesteś tak opalony jak byś czas spedzL na plaży zamiast na treningu

33. 18.06.20 20:24 A Ś

Panie Majewski liczylem ze jednak masz pan jaja i takiego sabotazu jak carolina niepopelnisz ale jak widac ukladziki kolesiostwo jest !szota nastepny zero dosrodkowan w pole karne wszystko grane do srodkowego obroncy kurwa! Teclaw i jego strzaly 21 strzalow z dystansu zadnego celnego w bramke jak masz tak stzelac to kurwa podawaj albo zacznij to trenowac chlopie ! Wiktor wolny niewiem vzy powinoen grac na srodku hyba lepszy Bomdarenko by byly! Skiba zajebal mecz !!! Garnek to byl chyba ostatni twoj mecz hajda slaby wogole ile podan bylo niecelnych to.koszmar co z tego ze odbieramy pilke jak zachwile jest strata bo niema celnosci podan albo napierdalanoe na wolne pole ale tak ze nie ma szans na dojscie! Kolejna sprawa.to rozne jak na roznych nasi najwyzsi stoja na poerwszym slupku? Zacznijcie robic z tego jakoes korzysci bo dalej nie ma zagrozenia! Ktory to juz przegrany mecz frajersko?

34. 18.06.20 20:23 wiktor 69

Skiba pije dzisiaj toasty od Stali!!!!No ale co ja tam wiem?

35. 18.06.20 20:22 czeliniak

Niech im ktoś wytłumaczy, że żeby wygrać mecz to trzeba grać piłkę DO PRZODU, a nie od boku do boku, kurwa litości panowie kopacze, brak jest w naszym zespole kreatywnego zawodnika, który ma to coś i potrafi zagrać DO Przodu, dopóki takich piłkarzy nie zakontraktujemy, nasza gra będzie wyglądać jak dziś, ale lepiej brać młodych do o grania dla innych klubów, lub drwali pokroju Gancarczyka czy Biedrzyckiego którzy o technice słyszeli w szkole podstawowej robiąc placki na lekcji techniki.

36. 18.06.20 20:21 jacekoks

Słaba gra, bez pomysłu. Porozrzucani po boisku i nie wiedzący co mają grać. Kto ustalał skład? Był trening strzelecki przed meczem? Kończ Majewski z tymi wahadłami i w kolejnym meczu : Skiba-Mosakowski, Biedrzycki,Bucholc,Strauss-Tecław,Pałaszewski,Hinokio,van Hufel-Siemaszko,Sobczak.

37. 18.06.20 20:20 crispy

Uff ! Myślałem, że będzie większy wstyd. Ale wstyd jest, bo grając w przewadze mieli przewagę ale co z tego jak brak umiejętności wykończenia ... vide Siemaszko w 70 min. - strzał przedszkolaka. Carolina dziś przyzwoicie, zgodzę sięz E., reszta słabiutko, no i gol babol ale zdarza się ... Zobaczymy co pokażą z tzw. słabeuszem, czyli Wigrami. Liczę na zwycięski samobój jak z Chojniczanką, dziwię się, jak będzie dobra gra i przede wszystkim po ziemi, bo każda górna piłka jest stracona. Forza OKS ! P. S. Dziś komenantorzy tak chwalili ,,warsztat'' Majewskiego, że aż śmierdziało ... ległą forsą.

38. 18.06.20 20:18 oks1945

Ale szrot nie drużyna

39. 18.06.20 20:15 Kamil Gryszan

dlaczego nasz Mosak niw zagrał- gorszy od SZROTY??????? TRENER JEBNIJ SIĘ W ŁEB

40. 18.06.20 20:12 wiktor 69

chodi!Hinokio slaby?Ku....a slaby to Skiba ,Biedrzycki i Carolina no moze i Teclaw?

41. 18.06.20 20:12 Kamil Gryszan

KPINA ZE STRONY TRENERA!!!!! KAROLINA, SZROTA, GANCARCZYK- wypierda.... ze Somilu!!!!!!!!

42. 18.06.20 20:11 Damian Hernik

Co do Hinokio to pierwszą połowę zagrał super, a na drugą już chyba siły brakło no i garnuch na boisku to tragedia...

43. 18.06.20 20:09 Emilozo

Carolina lepiej niż wprowadzony po przerwie M. Gancarczyk.

44. 18.06.20 20:07 henio

Co robi Karolina w pierwszym składzie? Kpina z kibiców i ewidentnie wałek jakiś po układzie menadżerskim!

45. 18.06.20 20:07 Pawlik

Super pomysł trenerze ofensywnie ruszyc na Mielec.

46. 18.06.20 20:05 Marek K

Panie Prezesie weź Pan swoich przydupasów i jak najdalej od. Olsztyna!

47. 18.06.20 20:04 Pojezierski

Ciężko ogląda się tak grający Stomil. Bez pomysłu, jeden wielki chaos...

48. 18.06.20 20:03 bacek

Przykro się patrzy na grę Stomilu. Bez pomysłu, wolno. Proponuję w tygodniu 3 dni trening podań i 2 dni strzały z dystansu. A wejście na murawę Gancarczyka to już prawdziwy kryminał.

49. 18.06.20 20:01 chodi

K... nauczcie się grać szybką piłka na jeden kontakt i wychodzić do prostopadłych piłek bo to nie jest III LIGA!!! Tutaj nie da się wygrać na stojąco . Żeby Bucholc był najlepszy ja boisku ? Ciagle się pokazywał do gry. Dzisiaj Hinokio bardzo słabo.