Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów

I liga 2017/2018 Koniec Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 1:2 Chrobry Głogów
1:0
14' Marcel Ziemann Bramki Mateusz Machaj (k) 57'
Mateusz Machaj ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 23. Paweł Baranowski, 38. Milen Gamakow, 44. Adrian Karankiewicz - 34. Wołodymyr Tanczyk (72, 10. Piotr Głowacki), 5. Grzegorz Lech, 97. Wiktor Biedrzycki, 6. Dani Ramírez, 3. Marcel Ziemann - 9. Artur Siemaszko.
Chrobry Głogów: 12. Sławomir Janicki - 18. Michał Ilków-Gołąb, 42. Seweryn Michalski, 3. Michał Michalec, 30. Ariel Wawszczyk (46, 77. Serhij Napołow) - 25. Jakub Bach (78, 14. Michał Borecki), 10. Marcel Gąsior, 16. Robert Mandrysz, 89. Mateusz Machaj, 8. Karol Danielak - 99. Damian Kowalczyk (61, 26. Konrad Kaczmarek).
Szczegóły sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).
widzów: 2054.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 18:40:34

95' Czerwona kartka dla Ramireza za niesportowe zachowanie tuż po ostatnim gwizdku. 1
95' Koniec meczu.
94' Rzut wolny dla Stomilu, wrzutka w pole karne, do strzału składał się Karankiewicz, nieudanie... 1
92' Żółtą kartką ukarany Mateusz Machaj
92' Złe wybicie Lecha, przed szansą goście, z trudem wybija na rzut rożny Skiba. 1599
91' Grzegorz Lech bezpośrednio na bramkę, łapie piłkę Janicki. 1
91' 4 minuty do końca
91' Faulowany Ziemann przed polem karnym, będzie jedna z ostatnich szans. 1
88' Żółtą kartką ukarany Wiktor Biedrzycki 1
83' Rzut rożny dla Stomilu, Baranowski tuż obok bramki. 1
78' Boisko opuszcza Jakub Bach, w jego miejsce Michał Borecki. 1599
76' Groźnie pod bramką Chrobrego, dwa razy próbował uderzyć Ramirez, ostatecznie wysoko nad poprzeczką piłkę kieruje Biedrzycki. 1
73' Żółtą kartką ukarany Michał Ilków-Gołąb 1599
72' Boisko opuszcza Wołodymyr Tanczyk, w jego miejsce Piotr Głowacki 1
71' Strzał Siemaszki wprost w ręce bramkarza gości. 1
70' Techniczny strzał Lecha, tuż obo słupka, wybija Janicki. 1
68' Ziemann faulowany tuż przed linią pola karnego, rzut wolny. 1
65' Rykoszet i mamy 1:2. Piłka po strzale Gąsiora z 18 metrów odbija się od nogi obrońcy i wpada do bramki. 1599
61' Boisko opuszcza Damian Kowalczyk, w jego miejsce Konrad Kaczmarek 1599
57' Mateusz Machaj i 1:1. 1599
57' Rzut karny dla gości. Podczas wykonywania rzutu rożnego w polu karnym fauluje Baranowski. Otrzymuje za to zagranie żółtą kartkę. 1599
56' Pomyłka w obronie, Damian Kowalczyk bliski wyjścia na sam na sam ze Skibą. 1599
49' Rzut rożny dla gości, tam Michalec bliski uderzenia na bramkę, na szczęście udało się wyprowadzić piłkę poza pole karne. 1599
46' Boisko opuszcza Karol Danielak, w jego miejsce Serhij Napołow 1599
46' Gramy! 1
38' Strzał Siemaszki zbyt słaby, żeby sprawić problemy Janickiemu. 1
38' Rzut rożny dla Stomilu 1
36' Wołodymyr Tanczyk z 18 metrów na bramkę, piłka ponad poprzeczką. 1
33' Rzut wolny dla Stomilu z lewej strony, dobre dośrodkowanie w pole karne, nie udało się tam Karankiewiczowi uderzyć na bramkę. 1
25' Przyjemnie się ogląda dzisiaj Stomil w tych kombinacyjnych akcjach ofensywnych, po raz kolejny sprawnie gospodarze podeszli pod bramkę Chrobrego, zabrakło jednak uderzenia na bramkę. 1
18' Dobra akcja Stomilu, dośrodkowanie Ziemanna w pole karne, tam do odbitej piłki doszedł jeszcze Ramirez, ale techniczny strzał minął bramkę w niewielkiej odległości. 1
17' Żółtą kartką ukarany Robert Mandrysz 1599
17' W bramkowej akcji ucierpiał Tanczyk, który upadł na murawę chwilę przed tym, kiedy Ziemann pokonał bramkarza. 1
14' GOOOOOOL! 1:0! Marcel Ziemann! Dobra, kombinacyjna akcja Stomilu, z prawej strony bramki gości znalazł się Ziemann, który z ostrego kąta pokonał Janickiego. 1
9' Dobre dośrodkowanie gości z rzutu wolnego. Wybijamy na rzut rożny. 1599
7' Chrobry: 12. Sławomir Janicki - 18. Michał Ilków-Gołąb, 42. Seweryn Michalski, 3. Michał Michalec, 30. Ariel Wawszczyk - 25. Jakub Bach, 10. Marcel Gąsior, 16. Robert Mandrysz, 89. Mateusz Machaj, 8. Karol Danielak - 99. Damian Kowalczyk 1599
4' Rzut rożny dla Stomilu, dośrodkowanie, tam Karankiewicz składał się do strzału, ale nieskutecznie. 1
3' Ramirez z daleka na bramkę, piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę, z trudem wybija Janiscki na rzut rożny. 1
2' Rzut wolny dla gości, dośrodkowanie na raty w pole karne Stomilu, nie było żadnego zagrożenia po bramką Skiby. 1599
1' Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 23. Paweł Baranowski, 38. Milen Gamakow, 3. Marcel Ziemann - 97. Wiktor Biedrzycki, 44. Adrian Karankiewicz, 5. Grzegorz Lech, 6. Dani Ramírez, 34. Wołodymyr Tanczyk - 9. Artur Siemaszko 1