Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz

ż Jegliński
kartki Danek ż
Kubán ż
Szeliga ż
Bramki Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 10. Krzysztof Szewczyk (79, 19. Rafał Śledź), 21. Łukasz Jegliński, 93. Igor Biedrzycki, 23. Patryk Kun, 14. Tsubasa Nishi (83, 9. Łukasz Suchocki) - 88. Rafał Kujawa (68, 22. Tomasz Zahorski)
Sandecja Nowy Sącz: 16. Łukasz Radliński - 20. Adrian Danek (60, 14. Michał Szeliga), 22. Mateusz Bartków, 28. Michal Piter-Bučko, 3. Lukáš Kubáň - 21. Sebastian Leszczak (39, 33. Bartłomiej Kasprzak), 18. Michał Gałecki, 7. Grzegorz Baran, 10. Wojciech Trochim (74, 26. Filip Piszczek), 8. Maciej Małkowski - 11. Maciej Korzym
Szczegóły sędziował: Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 12:21:43

94' Koniec meczu.
93' Mocny strzał Małkowskiego, piłka mija lewy słupek bramki Leszczyńskiego. 13
91' Minęła 90. minuta, trzy minuty do końca.
89' Centrostrzał Kuna, z bramki piłkę wybija bramkarz Sandecji. 1
88' I rzut wolny z prawej strony pola karnego gości. 1
88' Żółtą kartką ukarany Michał Szeliga 13
85' Dogranie Kuna na głowę Ratajczaka i... piłka o centymetry mija bramkę. 1
84' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi, w jego miejsce Łukasz Suchocki 1
81' Rzut wolny z 40m dla gości. Uderzenie na bramkę Leszczyńskiego, ten wybija kozłującą piłkę na rzut rożny. 13
80' Żółtą kartką ukarany Łukasz Jegliński 1
79' Boisko opuszcza Krzysztof Szewczyk, w jego miejsce Rafał Śledź 1
78' Strzał Szewczyka z pierwszej piłki, piłka wypada na rzut rożny. 1
77' Rzut wolny z lewej strony pola karnego Sandecji. 1
76' Zablokowany Kun, rzut rożny. 1
74' Boisko opuszcza Wojciech Trochim, w jego miejsce Filip Piszczek 13
73' Głębokie dośrodkowanie, zbite jeszcze do środka, wybijają obrońcy Stomilu. 13
72' Rzut rożny dla Sandecji 13
71' Rzut wolny z lewej strony pola karnego Sandecji. Nie udało się uderzyć piłki po dośrodkowaniu. 1
71' Żółtą kartką ukarany Lukáš Kubán
70' Piąstkuję piłkę po dośrodkowaniu Radliński, trzeba zaczynać akcje od początku. 13
70' Faulowany Kun w narożniku boiska, rzut wolny. 1
68' Boisko opuszcza Rafał Kujawa, w jego miejsce Tomasz Zahorski. 1
68' Kontra Stomilu zakończona strzałem Szewczyka, ale zbyt lekkim aby zagrozić bramkarzowi 1
65' Kilkla minut przewagi gości, jednak nie wpływa to na stwarzane sytuacje podbramkowe. 13
60' Boisko opuszcza Adrian Danek, w jego miejsce Michał Szeliga 13
56' Główka Wełnickiego, niewiele zabrakło! 1
55' Rzut rożny dla Stomilu. 1
54' Jęk zawodu na trybunach, podanie Nishiego do Kujawy na czystej pozycji w ostatniej chwili przecięte. 1
51' Uderzenie wprost na bramkę, piłka skozłowała, ale strzał niecelny. 13
51' Rzut wolny dla Sandecji z 35. metrów na wprost bramki. 13
50' Żółtą kartką ukarany Igor Biedrzycki 1
48' Dobrze zapowiadała się akcja Stomilu, w ostatniej fazie zatrzymany Nishi przed bramką. 1
46' Gramy! 1
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45' Wybite dośrodkowanie, jeszcze z drugiej strony poprawić próbował Ziemann, nic z tej akcji nie będzie. 1
44' Faulowany Ratajczak na linii pola karnego, rzut wolny z lewej strony. 1
39' Boisko opuszcza Sebastian Leszczak, w jego miejsce Bartłomiej Kasprzak 13
35' Nishi! Przejął piłkę w polu karnym, uderzył płasko, a ta o centymetry minęła słupek! 1
33' Krótkie rozegranie do Ziemanna, niestety jego wrzutka fatalna. 1
33' Rzut rożny dla Stomilu 1
30' Ratajczak w ostatniej chwili zatrzymany w polu karnym po rajdzie lewą stroną. 1
29' Kun! Przejął piłkę przed polem karnym , przyłożył i z trudem na rzut rożny wybija bramkarz gości. 1
28' Rzut rożny dla Stomilu 1
26' Niebezpiecznie pod polem karnym Stomilu po wrzutce z wolnego. Nie udało się żadnemu z zawodników Sandecji uderzyć na bramkę. 1
25' Żółtą kartką ukarany Rafał Kujawa za faul zatrzymujący kontrę gości 1
24' Rzut rożny dla Stomilu 1
23' Dośrodkowanie Ziemanna w rękach Radlińskiego 1
21' Szewczyk główką wysoko ponad bramką. 1
21' Zablokowany strzał Kujawy, będzie powtórka rożnego. 1
20' Rzut rożny dla Stomilu 1
19' ...ale fatalna wrzutka Kujawy. 1
19' Rzut wolny dla Stomilu na wysokości 30. metra pod bramką Radlińskiego 1
15' Zamieszanie pod polem karnym po rzucie rożnym, na szczęście blokujemy próby strzałów z bliskiej odległości. 13
14' Strzał sprzed pola karnego, Leszczyński piąstkuje na rzut rożny. 13
14' Dobre dośrodkowanie, piłka skozłowała w polu karnym, nie udało się tam uderzyć nikomu. 13
13' Rzut rożny dla drużyny gości 13
11' Teraz wycofanie przed pole karne do Nishiego, jego strzał też zablokowany. 1
10' Kun z poprawką w pole karne, trzy próby strzału Stomilu zablokowane. 1
9' Rzut rożny dla Stomilu 1
8' Dobra akcja z prawej strony, w ostatniej fazie nie udało się dograć dobrze Kunowi w środek pola karnego. 1
3' Pierwsza akcja pod bramką Sandecji z przypadku, piłka zatrzymała się na mokrej murawie, co umożliwiło przejęcie piłki, niestety nie udało się oddać strzału. 1
Rozpoczynamy spotkanie. Stomil nietypowo - w strojach wyjazdowych. Goście na biało-czarno. 13
Sandecja: 16. Łukasz Radliński - 20. Adrian Danek, 22. Mateusz Bartków, 28. Michal Piter-Bučko, 3. Lukáš Kubáň - 21. Sebastian Leszczak, 18. Michał Gałecki, 7. Grzegorz Baran, 10. Wojciech Trochim, 8. Maciej Małkowski - 11. Maciej Korzym 13
Stomil rozpocznie w składzie: 13. Michał Leszczyński - 6. Piotr Klepczarek, 31. Tomasz Wełnicki, 3. Marcel Ziemann, 4. Jarosław Ratajczak - 93. Igor Biedrzycki, 21. Łukasz Jegliński, 14. Tsubasa Nishi, 23. Patryk Kun - 10. Krzysztof Szewczyk, 88. Rafał Kujawa 1
Witamy w chłodne popołudnie ze stadionu Stomilu. Z nieba nieustająca mżawka, kiepska pogoda w Olsztynie. Kiepska też frekwencja.