Puchar Polski - 2015/2016 Koniec Olsztyn
ż Łukasz Suchocki
ż Irakli Meschia
kartki Kamil Słaby ż
Grzegorz Baran ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 6. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech (70, 7. Paweł Głowacki), 10. Irakli Meschia, 8. Piotr Głowacki (20, 12. Michał Trzeciakiewicz) - 88. Rafał Kujawa.
Sandecja Nowy Sącz: 12. Łukasz Radliński - 20. Adrian Danek, 5. Dawid Szufryn, 4. Przemysław Szarek, 24. Kamil Słaby - 37. Bartłomiej Dudzic, 11. Matej Náther (79, 17. Filip Piszczek), 7. Grzegorz Baran, 23. Bartłomiej Kasprzak, 88. Maciej Małkowski - 9. Arkadiusz Aleksander (65, 21. Bartosz Sobotka).
Szczegóły sędziował: Piotr Idzik (Poznań).
widzów: 1200.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 19:19:30

94' Koniec meczu. Gramy dalej!
94' Rzut rożny dla Sandecji, wybijają obrońcy.
91' Trzy minuty do końca.
90' Żółtą kartką ukarani Irakli Meschia i Grzegorz Baran
88' Rzut rożny dla Stomilu, krótkie rozegranie i strata...
87' Suchocki próbował powtórzyć strzał z 60 minuty, jednak trochę gorsza sytuacja i strzał trochę gorszy.
83' Żółtą kartką ukarany Kamil Słaby
80' Żółtą kartką ukarany Łukasz Suchocki.
79' Rzut rożny dla Stomilu, bez zagrożenia.
79' Boisko opuszcza Matej Nather, w jego miejsce Filip Piszczek.
70' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Paweł Głowacki
66' Boisko opuszcza Arkadiusz Aleksander, w jego miejsce Bartosz Sobotka.
65' Gooool! Rafał Kujawa efektownie, z woleja podwyższa prowadzenie!
64' Rzut wolny dla Sandecji z 35 metrów, dośrodkowanie, piąstkuje Skiba.
61' Z akcją wyszedł Kujawa, zagrał na wolne pole do Suchockiego, który pięknym strzałem w okienko bramki wyprowadza Stomil na prowadzenie!
60' Gooooool! Łukasz Suchocki!
60' Rzut wolny dla Stomilu z 45 metrów, piłka po strzale/dośrodkowaniu obok bramki.
58' Trzeciakiewicz przepychał się w polu karnym, nie miał szans z dwoma obrońcami.
57' Bucholc w pole karne, piłka wybita, Ratajczak mocnym strzałem daleko obok bramki.
51' ...zakończony zbyt mocnym dośrodkowaniem z narożnika pola karnego.
50' Rzut rożny dla Sandecji.
46' Rozpoczynamy drugą połowę.
46' ...co prawda w połowie, bo nie zabłysną pełną mocą...
46' Zapadła decyzja, dziś premiera jupiterów!
46' Deszcz leje, a Michał Trzeciakiewicz zamiast w ciepłej i suchej szatni, twardo rozgrzewa się na murawie.
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45' Przypomina nam się wyjazdowe, pucharowe spotkanie w Łomży sprzed 5 lat, kiedy Stomil pokonał ŁKS po zaciętej walce i... podczas intensywnej burzy.
42' Burza, deszcz i ciemności na stadionie Stomilu.
40' Dawid Szymonowicz ukarany żółtą kartką za nieprzepisowe zatrzymanie kontry gości.
35' Ciemne chmury zbierają się nad stadionem, czyżby dzisiaj nastąpił nieoczekiwany debiut jupiterów?
35' Groźnie pod bramką Stomilu, podanie na sam na sam w polu karnym w ostatniej chwili przecięte przez naszego obrońcę.
28' Dobrze zapowiadała się akcja Stomilu, dośrodkowanie Bucholca, ale sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku gości przed polem karnym...
22' Kilka minut zdecydowanej przewagi Sandecji, Stomil zamknięty we własnym polu karnym.
21' Rzut rożny dla gości, wybijamy...
21' Boisko opuszcza Piotr Głowacki, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz.
20' Piotr Głowacki kontuzjowany schodzi z boiska.
20' Groźnie pod bramką Stomilu, Skiba ratuje zespół od utraty bramki po strzale z kilku metrów.
19' Bucholc dobrze dośrodkował w pole karne, Kujawa próbował uderzyć, nie udało się.
17' Suchocki aktywny tym razem po drugiej stronie boiska, wywalczył jedynie rzut z autu.
15' Grzegorz Lech ostro wszedł wślizgiem w zawodnika Sandecji. Żółta kartka.
14' Strzał gości z daleka, daleko również od światła bramki.
11' Pierwszy strzał gości, z prawej strony, z ostrego konta zaskoczyć Skibę próbował Małkowski.
8' Wrzutka Suchockiego w pole karne, ale zbyt głęboka...
8' Rzut rożny dla Stomilu, wybijają obrońcy.
8' Kujawa bliski przedarcia się lewą stroną pola karnego, wywalczył rzut rożny.
7' Pierwsze minuty to gra głównie w środku pola, z lekką przewagą Stomilu, który próbuje głównie akcji skrzydłami.
5' Sandecja: 12. Łukasz Radliński - 24. Kamil Słaby, 5. Dawid Szufryn, 20. Adrian Danek, 4. Przemysław Szarek, 7. Grzegorz Baran, 11. Matej Nather, 23. Bartłomiej Kasprzak, 88. Maciej Małkowski, 37. Bartłomiej Dudzic, 9. Arkadiusz Aleksander
2' Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, Jarosław Ratajczak - 8. Piotr Głowacki, 10. Irakli Meschia, 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz - 88. Rafał Kujawa
1' Gramy!
Udało nam się dotrzeć na stadion kilka minut przed meczem, mniej szczęścia mają ludzie czekający w ogromnej kolejce przed kasami.