Stomil Olsztyn przegrał 0:1 z GKS-em Katowice. Fot. Łukasz Kozłowski

Stomil mógł to wygrać, a przegrał...

19.04.22 22:25   kyn   48

Stomil Olsztyn przegrał na własnym stadionie 0:1 z GKS-em Katowice. Patryk Mikita w drugiej połowie miał rzut karny, ale go zmarnował. Goście pod koniec meczu strzelili gola na wagę kompletu punktów.

W porównaniu ze zwycięskim meczem z Miedzią Legnica, trener Piotr Jacek dokonał trzech zmian w wyjściowym składzie. W miejsce Jonathana Simby Bwangi (nie trenował z zespołem od kilku dni) pojawił się Jakub Tecław, Macieja Spychałę zmienił Wojciech Reiman, a Shuna Shibatę zastąpił Jakub Kisiel.

Stomil zaczął z animuszem, Już w 4, minucie przeprowadził składaną akcję prawą stroną, ale strzał Łukasza Monety został wybity na róg, po którym uderzenie Wojciecha Reimana sprzed pola karnego poszybowało wysoko nad bramką GKS-u. W pierwszym kwadransie gry Stomil miał optyczną przewagę, ale niestety nic z niej nie wynikało.

W 20. minucie Kacper Tobiasz zachował się mocno niefrasobliwie, zwlekając z wybiciem piłki pod naporem rywali, zbyt krótko wykopał. Na szczęście zawodnicy rywali sprokurowali spalon. Minutę później Tobiasz uratował Stomil przed stratą bramki, broniąc mocny strzał Marco Roginicia z bliskiej odległości. Po dwóch minutach zatrzymał szarżę Filipa Szymczaka.

W 39. minucie powinno być 1:0 dla gości. Szymczyk urwał się olsztyńskim obrońcom i w sytuacji sam na sam z Tobiaszem nie trafił w bramkę.

W przerwie trener Jacek dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawili się Krzysztof Toporkiewicz i Maciej Spychała, zmieniając Filipa Wójcika i Jakuba Kisiela.

Po minucie gry mogło być 1:0 dla Stomilu, gdy Moneta dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale Toporkiewicz trafił tylko w boczną siatkę. W 53. minucie zakotłowało się pod bramką Tobiasza, trzy razy próbowali zawodnicy GieKSy, ale ostatecznie strzał napastnika gości poszybował wysoko nad olsztyńska bramką.

W 56. minucie ładna akcja Stomilu zakończyła się uderzeniem Karola Żwira, które Dawid Kudła ledwo sparował na rzut rożny. .

W 63. minucie mocniej zabiły serca kibiców Stomilu, gdy sędzia wskazał na weryfikację VAR by sprawdzić możliwość dotknięcia ręką piłki w polu karnym gości. Piotr Urban po długim oglądaniu sytuacji zdecydował się podyktować rzut karny, który Patryk Mikita niestety zmarnował. W 83. minucie Rafał Remisz trafił głową w słupek.

W 85. minucie w końcu goście wcisnęli piłkę do bramki po akcji prawą stroną i strzale Szymczaka z bliskiej odległości.

Stomil mógł to spotkanie wygrać i wydostać się ze strefy spadkowej, a tak doznał kolejne porażki na własnym obiekcie. Ostatnie punkty przy al. Piłsudskiego 69a zdobyliśmy w listopadzie zeszłego roku. W niedzielę olsztyńska drużyna zagra na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

0:1 - Filip Szymczak (85)

Stomil Olsztyn: 25. Kacper Tobiasz - 3. Rafał Remisz (90, 94. Guttiner), 33. Jakub Tecław, 5. Beniamin Czajka, 6. Jonatan Straus - 13. Łukasz Moneta (85, 28. Maciej Dampc), 4. Wojciech Reiman, 10. Karol Żwir, 63. Jakub Kisiel (46, 8. Maciej Spychała), 88. Filip Wójcik (46, 44. Krzysztof Toporkiewicz; 85, 11. Hubert Sobol) - 77. Patryk Mikita.

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Katowice, I liga

1. 21.04.22 16:06 p k

Gdyby karnego strzelał początkujący piłkarz to bym się nie dziwił, ale stary doświadczony wyga wykonywał w tragiczny sposób (kompromitacja), zanim strzelił to było wiadomo gdzie strzeli. TEN MIRZcz załatwił nam II ligę .

2. 21.04.22 11:34 Bart

rmz- ok, postaram się poprawić:)

3. 21.04.22 10:26 rmz

@Bart Twoich wpisów nie da się czytać. Zero dbałości o styl i nawet jeśli to co piszesz ma sens to po prostu nie da się tego normalnie przeczytać! Co do meczu to już napisałem, ale szybko usunięto komentarz. Moim zdaniem chłopcy chcieli przegrać.

4. 20.04.22 21:23 szpak

tak strzelić karnego to nie przystoi nawet juniorowi i nie chodzi o niestrzelenie tylko wykonanie , to wyglądało tak jakby nie wiedział co ma zrobić więc "kopnął '' w kierunku bramki aby aby aby

5. 20.04.22 16:56 czerkasow

Brak finansów i prognozy finansowej na najbliższy sezon. Chyba że coś się zmieni.

6. 20.04.22 16:02 Kuba W

Czemu Skra Częstochowa ma nie przystąpić ?

7. 20.04.22 14:51 Arkadiusz87

Cytując klasyka G. Skwarę nasi "piłkarze" powinni stanąć w swoim towarzystwie (wyłączając bramkarza) i szczerze sobie powiedzieć "jesteśmy dziadami i ta liga nam się nie należy"...

8. 20.04.22 10:23 Bart

dodam że rozmawiamy o niby profesjonalnych piłarzach co nie musza chodzić do normalnej pracy i trenuja sobie 2 razy w tygodniu po południu tylko to ich praca a tu nic można miec braki techniczne to nadrabiac ambicją zgraniem jakims pomysłem a tu wszystko zostawione przypadkowi a nóz sie przypadkiem uda

9. 20.04.22 10:20 Bart

karnego to mozna i w jedna strone walić i każdego wykorzystac tylko trzeba miec go do perfekcji opanowanego a nie strzelić aby strzelić i moze wpadnie tylko u nas można tyle karnych zmarnować i przy tym punktów i dalej podchodzić do każdego karnego tylko po to żeby rozdmuchać statystyki jednego zawodnika kosztem wyniku. Prawda jest taka że napastnik przecietny z niego ani przywalczyć nie jest w stanie z obrońcą ani kiwnąć technike ma ale w miejscu wogole nei użytkowa kazda piłka machanie nogami to tylko przeciwnik sie zdąży ustawić a on jest w gorszym połozeniu niż przed próba dryblingu, pojedynki biegowe to tragdia wczorja każdy przegrał ze stopere nawet jak miał ponad metr bliżej do piłki jakaś masakra, na ta chwile Tobiasz i Spychała tylko coś sie wyrózniaja. Straus po tamtej rundzie nawet cieneim nei jest tego zawodnika jak dla mnie Remisz nawet lepiej wypada. Reiman szkoda juz słow wszyscy wszystko powiedzieli, japończyk zas nie sprawdzony, Żwir zgodze sie ambicja ale umiejetnosci naprawde duzo brakuje i przy słąbych kolegach jest na ich poziomie taka bolesna prawda, Moneta gdzie jedynym atutem szybkość była wczoraj tez sobie nie mógł poradzić z obrońca w tym elemencie. A Jacek Placek stwierdza ze nic sie nie stało następnym mecz lecimy a nóż nastepni podloża sie pod zakąłdy i ugramy jakies punkty z prezentu. Reiman po 20 minutach do zmiany gra 90 min Toborkiewicz wchodzi zmieniony po 20 min, Wójcik w tym momencie z Toporkiewiczem jedyna mozliwość jakiejs akcji ugrania z ich chaosu i latania jeden schodzi po 45min drugi gra ok 20 min gdzie raz że jedyne szanse nasze na jakas akcje sa z nich a dwa pkt pjs gdzie tez kase jeszcze mamy szanse ugrać ale i to sabotujemy. Los daje nam możliwość wyjścia ze strefy spadkowej gdzie po 3 meczach ostatnich u siebie nie powinniśmy miec juz takeij szansy i co spierdoliliśmy ją to co jeszcze rmoze sie stac ok pisza ludzie że KSra nie wystartuje ale jak narazie to ja nie byłbym taki pewny tego 3 miejsca od końca patrzac na spotkania tamtych drużyn bo i nawet to spierdolimy z takim podejście. wszyscy dziekuja za walke a ja sie pytam gdzie ta Walka jakby Ukraińcy tak walczyli to o 4 ruscy by zaczeli wojne a o 5 juz z aPRzemysl się brali. przed runda analizowane podbno 3 tygodnie jakiego magika obrony ściagnąć z 5tyś pln raczej nie gra a on sie nie lapie do gry:) kazdy mówi ze gramy najedneog napastnika ale my na poł napastnika nie gramy bo takiego nominalnego nie ma w calej kadrze za to mamy 14 obrońców i żaden wartościowy. Tu naprawde wszyscy zagraliw tej rundzie żebyśmy sie utrzymali a my to spierdoliliśmy rozdajac punkty u siebie każdemu kto walczy z nami. czy doczekam sie jeszcze jakiegoś zwycięstwa u siebie? bo juz wczoraj z dupy karnego sie udało dostac bez żadnej akcji i nawet to nie pomogło to co może pomóc położą sie przeciwnicy tez zaczynam wątpić czy pomoże bo nasi maja problem z 3 podaniami czy uda im się dojsc i tak z piłką od środka do pustej bramki. w pierwszej połowie pierwszy raz widząłem w tym sezonie 6 podań jak naszym wyszło i niestety ostatni czyli wypadek przy pracy sie okazał niestety

10. 20.04.22 10:12 sz Dembski

Zero grania z przodu niedokładne podania porażka

11. 20.04.22 10:10 sz Dembski

Nie ma skrzydeł nie ma środka nie ma nic

12. 20.04.22 09:54 SzEFoo

Wiesz jakie jest przysłowie z batem? ;)) tutaj Guardiola nie pomoże jesli nie ma odpowiedniego poziomu piłkarskiego. Tu nie ma co czekać, trzeba dzwonić. Jakieś utrzymanie przy zielonym stoliku bo inaczej będzie kiepsko. Mikita podchodzi do tych karnych bo po sezonie stąd ucieknie, ale strzeli tych 10 bramek i ktoś go weźmie, a nikt nie będzie patrzył, że spierdolil 5 karnych przy okazji. W kolejnym meczu niech znowu strzela w lewą stronę, bo od trzech spotkań wali w te samą stronę to tak musiało się skończyć jeśli analizowali ostatnie mecze Stomilu.

13. 20.04.22 09:42 slawo0103

A jeśli jego warsztat trenerski jest taki ,a wszystko wskazuje że jest, jak wygłaszane mądrości, teorie i przemyslenia to broń nas Boże od takich fachowców, specjalistów, taktyków i strategów. Tu musi przyjść ktoś z wiedzą, doświadczeniem trenerskim i autorytet bo zgodnie z zasadą że "tanie mięso to psy jedzą" to my drużyny na miarę prowadzonej przez Bobo nigdy mieć nie będziemy.

14. 20.04.22 09:35 slawo0103

Byłem wielkim oponentem taktyki, selekcji i umiejętności Stawskiego i wiązałem nadzieje z nowym trenerem, ale szczerze trzeba sobie powiedzieć że "zamienił stryjek.... na Jacka Placka" Pilkarzyny realizują plan taktyczny nakreślony przez trenera, to z taką taktyką to ten trener nadaje się max na 3 ligę. 2 celne strzały w całym meczu? Nawet gdybyśmy jakimś cudem się utrzymali to ten taktyk pozostanie w Olsztynie, a to nie rokuje nadziei, więc niech spadnie ten nasz klub, rozpędzić tych wszystkich Lechów, Remiszow, Rejmanow, Jacków Placków i pozostałe ikony typu Głowacki. Zal patrzeć na tę zbieraninę talentów piłkarskich, trenerskich, działaczy i " niebieskich serc". Był złotousty Adrian, ale i ten nie jest gorszy a jak słucha się jego teorii o walce, wyzwaniach to naprawdę nie wiadomo czy się śmiać, płakać czy poprostu nakopać mu w dupę, pogonić bo chłop nie wie co gada.

15. 20.04.22 09:09 SzEFoo

Piłkarsko byliśmy słabsi i wygrana się nam nie należała, ale... dostając taki dar od losu i karnego po VARze trzeba to przepchnąć na swoją stronę. Przeczuwam, że był to karny na wagę utrzymania i zabraknie tych 3 pkt w końcowym rozrachunku.

16. 20.04.22 00:34 Pawlik

Ten od karnego to zwykly pozer,mam karnet i zaluje pierwszy raz ze go mam,druga sprawa nie znam numerow zawodnikow pierwszy raz kiedy chodze na Stomil,Ten Mikita to dzis samego siebie przeszedl buja sie na boki a poziom 3 ligi,Sobczak to go nosem wciagał umiał sie zastawic obrocic strzelic karnego a ten czy nadwage ma czy taki slaby niewiem.Remisz tez do niczego jedynie co bramkarz ,Spychała i Zwir byli widoczni albo bardzo aktywni.To jest paranoja ze ten sam czlowiek Legenda jest znow w sztabie .

17. 20.04.22 00:24 Yogi baboo

... u nas nawet jak napastnik to... k....wa defensywny

18. 20.04.22 00:03 Karol Maciej

I to oni będą ustalić skład od nowego sezonu, tak oficjalnie.

19. 20.04.22 00:03 Bart

Z podbeskidziem 6,7 kurs na naszych takie lubia dziwnie wpadac:)

20. 20.04.22 00:02 Karol Maciej

Jedenastkę ustalał Grzegorz z Pawłem.

21. 19.04.22 23:57 Yogi baboo

... ciekawe kto dziś ustalał pierwszą 11 ... Piotrek czy Jacek?!?

22. 19.04.22 23:47 kot

Ale miało być tak pięknie i co? Karnet kupiłem, bo mnie namówiłeś, ale ja będę chodził do końca, zresztą i tak zostały dwa mecze. Jak to się wszystko zmieniło od "dziękujemy, panie Michale" i od uznawania właściciela za zbawiciela Stomilu do uznania go i jego pomocników za grabarzy. Ale to za chwilę.

23. 19.04.22 23:45

Czy to był mecz z Resovia czy miedzią czy dzisiaj tą drużyną nie ma gry do porzdu nie ma skrzydeł nie m kto wziasc gry na siebie nie ma napastnika Mikita to jest gość co non stop traci piłki kurwa naprawdę takiego dziadostwa nie było nigdy wygrywamy jakiś mecz gdzie nie powinniśmy a tam gdzie musimy jest wpierdol a już serii spierdoli u siebie przekracza wszystko kurwa na wiosnę strzelic jedną bramke a stracic ponad 12 to jest kurwa dramat!

24. 19.04.22 23:43 Bart

Dla nich nie ma jednak rzeczy niemozliwych:) pozostalo liczyc na zalatwienie soraw przy zielonym stoliku jedyna opcja utrzymania ale czy to cos da po za tym ze sezon poogladamy jeszcze 1 lige? Sam juz nie wiem.

25. 19.04.22 23:41 Bart

Z drugiej strony wydawalo sie ze ten zarzad nie jest w stanie zlamac kibicow tym czasem nawet Torro zostal zlamany. Dopisza to do swoich ‚sukcesow’

26. 19.04.22 23:39 Bart

Na dzis wyglada jakby Jacek Placek w jednym sezonie sposcil dwa zespoly poprzedni i nasz dokonczywszy to co zaczal zlotousty Adrian. A wszystko pod czujnym okiem gwiazd Lecha Glowackiego i czlonka zarzadu Pana od Kurkumy

27. 19.04.22 23:37 Bart

Dzis taktyka Jacek Piotr dorownal poprzednikowi kulminacja Reiman juz wiecej nie dalo sie zjebac schodzi Toporkiewicz , kolejny szczyt komunikacji jose arcadio morales czeka na zmiane 5min a na boisku nikt nie wie za kogo w efekcie 2 min przed koncem zawodnik wyrzucajacy aut ma zejdc a kolejny po pilke zeby wyrzucic Mikita leci po nia z ataku:)

28. 19.04.22 23:16 TorroRosso

Cóż tu pisać , każdy widział , chyba że się mylę, bo na koniec tego twardego , intensywnego meczu nasi kibice krzyczą" dzięki za walkę" a nasi mega kopacze bija sobie nawzajem brawo na pewno mówiąc do siebie - nic się nie stało zrobiliśmy co mogliśmy walczyliśmy do ostatniej sekundy . Tak więc ja kończę oglądanie tej walki i tych wypocin naszych grajków . Jest to moje ostanie komentowanie tej zgnilizny , oraz więcej nie przyjdę już na mecz . Mam nadzieję że spadną i z WIELKĄ RADOŚCIA będę przychodził na 4 ligę pooglądać młodych grajków nie oczekując od nich niczego i spędzę fajnie czas. Pozdrawiam wszystkich i nie do usłyszenia.

29. 19.04.22 23:13 Damian Hernik

Spychała powinien grać od 1 minuty.. Nie rozumirm sytuacji z Dampc-em po ostatnim meczu w 11 kolejki i zaczyna na ławce... Szok. Brazylijczyk wchodzi na koniec żeby raz piłke dotkąć. Remisz do zdjecie po pierwszych 30 min. Kisiel w ogóle nie widoczny. Żwir coś powalczył. No i jak już ktoś pisał żeby nie Tobiasz to z 5 by było.

30. 19.04.22 23:04 Owsian

Po tym meczu wiadomo według mnie, że 4 drużyny walczą o 1 miejsce. Chyba że Skra nie przystąpi to o 2.

31. 19.04.22 22:57 marduck

To wcale nie jest zabawne, bo na Podbeskidziu zamiast chimerycznego Mikity (pauza za 4 żółte) zobaczymy pewnie kolejne odkrycie naszej legendy "trzymam się stołka" GL - Sobola. Komentator przecież rozmawiał z legendą po Koronie i ten mu powiedział że skład na wiosnę jest mega, w końcu sam go składał :P

32. 19.04.22 22:55 Paweł Wilicki

Gdyby nie Tobiasz i Spychała byloby jakies 0:5. Dlaczego Spychala gral tylko 45 min wie tylko trenejro ehh Gra w takim meczu tylko 1 napastnikiem ehhh bo przeciez Kisiel gral ale jakby go nie bylo. Mikita i Moneta jakby powietrze z nich zeszlo. Czyzby wiedzieli juz gdzie odejda ?

33. 19.04.22 22:53 Karol Maciej

Mikita strzela karne kiedy jest dobry%,czemu nikt tego do tej pory nie zauważył. Czemu on Ciągle strzela karne kg

34. 19.04.22 22:52 Yogi baboo

... chyba trzeba zacząć rozliczać duet Jacek I Placek z decyzji..... Te rotacje w składzie.... Chyba za każdym razem zmiany 2-3 w przerwie to pokazuje że chyba zmienia wyjsciową 11 .... aby tylko coś zmienić! Bez sensu!! Jest Kisiel wchodzi Sobol i na chuj skoro wiadomo że i tak....chuj ..... Po to aby nie wszedł magik Guttiner -o którym sam mówił że ma ciąg!no ale pewnie o tym się nie przekonamy !

35. 19.04.22 22:51 Owsian

Chyba, że jest spółdzielnia i oddali ten mecz. Zobaczymy po sezonie. Stomil z tego słynie. Ma układy w lidze. Tyle lat siedzi. Pożycza, oddaje. Bo jeśli nie to...trenera powinni wyjebać za ten sabotaż.

36. 19.04.22 22:47 Bart

Nie jest nam pisane zobaczyc zwycięstwa u siebie w tym sezonie. Po beznadziejnej sytuacji moglo byc dobrze wrocilismy do tragedii. I jak tu nie wierzyc ze sila naszych wjazdowych punktów jest magia zakladow buka. O ile dobrze licze na ta bramke 6karny z rzedu nie trafiony. Bramkarz 10/10 wiecej sie juz nie dalo wybronic. Spychala na plus. Mikita tragedia ani pol podania celnego chyba przebil dzis Reimana. I dalej fenomen Reimana tragedia na poziom b-klasy a on zalicza caly mecz.

37. 19.04.22 22:45 nor

Hej, piłkarzyki. Jesteście bandą nieudaczników na poziomie 3 ligi. Dziś spuściliście Stomil z zaplecza eklasy. Dostaliście od varu rzut karny być może na wagę utrzymania i nawet tego nie wykorzystaliście. Nie zasługujecie na pozostanie wśród pierwszoligowców, po dzisiejszym meczu jestem tego pewien. Tylko dlaczego nas kibiców pokarało takimi beznadziejnymi kopaczami... Jedyny gościem grającym na poziomie 1 ligi, jest Tobiasz. Brawo dla niego. GKS grał tak, jakby był u siebie. Dominował i odkrył wasze słabości. A właściwie jedna wielką słabość, czyli totalnie przypadkową grę przypadkowej zgrai pseudograjków. Możecie zgasić światło i iść już spać.

38. 19.04.22 22:41 Mackib

Smieszna sytuacja jak w koncowce meczu blad podbiega i odpycha naszego kapitana, a w przepychance najbardziej aktywni sa remisz ktory uspokaja swoich bylych kolegow i tobiasz, ktory za 1,5 miesiaca stad wyjedzie.

39. 19.04.22 22:40 whs

Do tej pory praca trenera była widoczna w pozytywach, niestety dziś dobór ludzi do składu to jakieś nieporozumienie. 3 zmiany w pierwszym składzie, i wszystkie 3 były tragiczne. Wędka dla Toporkiewicza mówi sama za siebie, Gittiner na 2,5 minuty? Przecież on zdążył mieć 1 kontakt z piłką. Ciągłe zmiany w składzie nic dobrego nie przyniosą, obrona już w pierwszej połowie mogła załatwić mecz. I kolejna sprawa taka, że my gramy 1 napastnikiem i non gra 30m od bramki przeciwnika, tyłem grając nie daje nic, a zobaczcie w ile osob zaatakowały Katowice i jak porobił naszych stoper! przy akcji bramkowej. Co do karnego, jak się strzela cały czas w jedno miejsce to wiadomo, że przeciwnik analizuje i czyta grę. Tu chodzi o to, żeby strzelać dobrze, ale w różne miejsca

40. 19.04.22 22:39 Olsztyniak58

Nie oszukujmy się jesteśmy słabi i 2 liga będzie dla nas problemem. Życzę niech spadną i oczyśćmy ten klub z nieudaczników którzy i tak odejdą w czerwcu. Co da nam utrzymanie? Znowu pełną zgraję anty piłkarzy których nikt nie chce. Wolę abyśmy grali swoimi z województwa. Myślę że poczekamy 5-6 lat zanim zawita do Olsztyna piłka na 1 ligowym poziomie.

41. 19.04.22 22:39 sz Dembski

Toć to szok

42. 19.04.22 22:37 Mackib

Bylismy tak samo nieporadni jak z polkowicami czy jastrzebiem tylko rywale wykorzystali dopiero ostatni prezent. Nie ma druzyny, uwazam, ze mecz przegrany w srodku pola, gdzie zostalismy kompletnie zdominowani. Reiman czy Kisiel... jeden elektryczny i niedokladny, drugi chyba tylko zbiera minuty w 1 lidze, bo za kazdym razem unika kontaktu z pilka. Co do karnego sedzia zrobil niepotrzebnie bardzo dluga przerwe bo byl ewidentny, szkoda tylko ze skonczylo sie jak sie skonczylo.

43. 19.04.22 22:36 Paweł Wilicki

Nie ma akcji, to nie ma strzalów. Nie konstruujemy w ogole akcji. Nie ma strzalów to nie ma bramek. Remisz hmm niestety byl za przeciwnikiem i bramka. Rzut karny ? hmm wielka szkoda. Poza tym mega gra Tobiasza i fajne wejscie w II polowie Spychały (chwalony przez komentatorow).

44. 19.04.22 22:33 Karol Maciej

Zwycięstwo z Miedzianka miało bardzo dużą wartość💲

45. 19.04.22 22:31 chodi

Tak jak pisałem . Nic nie warte zwycięstwo z Miedzią przez tą porażkę z GKSem. A im daliśmy utrzymanie ....

46. 19.04.22 22:30 Owsian

Noi Remisz oczywiście. Któż by inny. Ten paralityk powinien zniknąć na zawsze.

47. 19.04.22 22:29 barakuda

Frajerstwa ciag dalszy.3Kartki w doliczonym czasie to sie samo komentuje. Czas przestac chodzic na mecze bo ich tak naszapresja zabija ze chybw nie dozyja do konca sezonu....jprd

48. 19.04.22 22:29 Owsian

Piotr Jacek załatwił nam mecz swoimi decyzjami personalnymi.