Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki

I liga 2019/2020 (27. kolejka, 21.VI.2020 r.) Koniec Stadion Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 1:0 Wigry Suwałki
1:0
13' Janusz Bucholc Bramki
ż Carolina kartki Aftyka ż
Najemski ż
Najemski ż
Karankiewicz ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 44. Serafin Szota, 97. Wiktor Biedrzycki, 6. Jonatan Straus, 23. Jurich Carolina (46, 4. Jakub Mosakowski) - 16. Koki Hinokio, 15. Jakub Tecław, 63. Wojciech Hajda, 24. Sam van Huffel (80, 31. Maciej Pałaszewski) - 10. Artur Siemaszko (64, 11. Mateusz Gancarczyk)
Wigry Suwałki: 33. Dominik Kąkolewski - 6. Grzegorz Aftyka, 25. Arkadiusz Najemski, 17. Martin Dobrotka, 21. Konrad Matuszewski - 90. Denis Gojko, 20. Mohamed Loua (78, 94. Patryk Czułowski), 44. Adrian Karankiewicz, 22. Joel Huertas (66, 77. Cezary Sauczek), 27. Robert Bartczak - 9. Johan Oremo (46, 10. Michał Żebrakowski)
Szczegóły Sędziował: Tomasz Marciniak (Płock)

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 08:33:12

94' Koniec meczu.
91' Tecław wysoko ponad bramką. 1
85' Skiba zmuszony do interwencji wślizgiem na 20. metrze po błędzie obrońcy w środku pola. 12
81' Boisko opuszcza Sam van Huffel, w jego miejsce Maciej Pałaszewski 1
77' Drugą żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Najemski. Wigry kończyć będą mecz w 10. 12
73' Faulowany Gancarczyk przed polem karnym, rzut wolny. 1
71' Sam van Huffel, przełożył sobie piłkę na lewą nogę w polu karnym, uderzył, ale broni bramkarz. Tylko rzut rożny. 1
68' Kolejna akcja Wigier zakończona strzałem, pozwalają sobie goście na coraz więcej w ofensywie. 12
67' Boisko opuszcza Joel Huertas, w jego miejsce Cezary Sauczek 12
64' Boisko opuszcza Artur Siemaszko, w jego miejsce Mateusz Gancarczyk
62' To powinna być bramka. Wstrzelenie piłki w pole karne z lewej strony Bucholca, odkryta bramka, nie udało się nikomu skierować piłki do bramki. 1
60' Żółtą kartką ukarany Arkadiusz Najemski 12
52' Honokio drybluje, uderza technicznie tuż przy słupku, Kąkolewski na rzut rożny 1
51' Burza nad stadionem, warunki do grania coraz gorsze.
48' Hajda z dystansu, nie bez problemów broni bramkarz gości 1
46' Boisko opuszcza Grzegorz Aftyka, w jego miejsce Michał Żebrakowski 12
46' Boisko opuszcza Jurich Carolina, w jego miejsce Jakub Mosakowski 1
46' Gramy! 1
45+2' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Dwa rzuty wolne Wigier z okolicy 25 metra. Bez większego zagrożenia. 12
38' Znowu uderzenie van Huffela i znowu niewiele zabrakło, piłka ponad poprzeczką 1
34' Zatrzymany atak gości, rzut rożny. 12
32' Żółtą kartką ukarany Grzegorz Aftyka 12
28' Kontra Stomilu po przejęciu piłki, niestety przerwana przed polem karnym 1
27' Rzut rożny dla drużyny Wigier 12
26' Jurich Carolina dostał piłkę w polu karnym, próbował uderzyć, sfaulował obrońcę. 1
22' Rzut wolny przed polem karnym dla gości, dobra wrzutka i z trudem wybija Skiba. 12
20' Aktywny Sam van Huffel w ataku, kolejny strzał z dystansu, tym razem niecelny. 1
17' Sam van Huffel dostał piłkę na 11. metr od Caroliny, odwrócił się, uderzył, ale broni Kąkolewski. 1
13' Pierwsza poważna akcja Stomilu, strzał van Huffela zza pola karnego, Kąkolewski wybija przed siebie gdzie czekał skrzydłowy Stomilu. Janusz Bucholc zdobywa pierwszą bramkę! 1
8' Niewiele ciekawego dzieje się na boisku w pierwszych minutach, jedyna akcja ofensywna po stronie Wigier, ale bez żadnego zagrożenia.
Gramy! 12
Na ławce zasiedli: Leszczyński, Bondarenko, Kuban, Mosakowski, Jarosz, Staszak, Pałaszewski, Serbintowicz i Gancarczyk 1
Za chwilę rozpocznie się ligowe spotkanie, podstawowa jedenastka Stomilu na ten mecz: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 97. Wiktor Biedrzycki, 44. Serafin Szota, 6. Jonatan Straus - 15. Jakub Tecław, 63. Wojciech Hajda, 23. Jurich Carolina, 16. Koki Hinokio, 24. Sam van Huffel -10. Artur Siemaszko 1