100' Koniec meczu. Niestety tylko remis.
97' Gol dla Olimpii 1:1! DRAMAT! 255
92' Boisko opuszczają Krawczun i Kurbiel , w ich miejsce Shinonaga i Bała. 1
91' 6 minut doliczone do regulaminowego czasu gry.
89' Kurbilel ładnie strzelał z boku, Witan zbił piłkę na róg. 1

Derby znów na remis

08.10.23 18:07   kyn   58

Stomil Olsztyn tylko zremisował w derbach z Olimpią Elbląg 1:1. Olsztynianie do przerwy prowadzili po golu Piotra Kurbiela. Duma Warmii straciła zwycięstwo w doliczonym czasie gry, dlatego niedosyt po tym remisie pozostaje ogromny.

Stomil w tym spotkaniu wystąpił w nowym, trzecim komplecie strojów, zaprojektowanym i wybranym w głosowaniu przez kibiców. Na stadionie zjawił się komplet widzów by wspierać Dumę Warmii. To pierwsza taka sytuacja w tym sezonie II ligi.

Do wyjściowego składu na ten mecz wrócili pauzujący w poprzednim spotkaniu za żółte kartki Filip Szabaciuk, Hubert Sadowski i Karol Żwir. Igor Kośmicki, który w Bytomiu zobaczył dwa napomnienia i musiał opuścić boisko, zasiadł na ławce rezerwowych. W barwach Olimpii wybiegł w “podstawie” były zawodnik Stomilu - Maciej Spychała.

Początek meczu optycznie należał do gości, którzy sprawniej przemieszczali się po boisku i starali się wykorzystać dość chaotyczne rozegrania olsztyńskich zawodników. Po 20 minutach podopieczni Janusza Bucholca zaczęli grać lepiej i stwarzać sytuacje. W 30. minucie Filip Wójcik strzelił za słabo głową po niezłej akcji w wykonaniu Żwira i Piotra Kurbiela. Chwilę później Filip Laskowski był faulowany w polu karnym, jednak sędzia Łukasz Ostrowski z Szczecina nie wskazał na wapno. W 34. minucie stadion przy Piłsudskiego 69a oszalał z radości. Piłkę w polu karnym głową zgrywał Hubert Krawczun a Kurbiel nie dał szans Andrzejowi Witanowi. Olsztyński napastnik strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie.

Do końca pierwszej części gry wynik nie uległ zmianie, mimo kilku prób z obu stron. Między innymi sam na sam mógł wyjść Żwir, został jednak faulowany przed polem karnym, za co rywal zobaczył tylko żółty kartonik.

Druga połowa zaczęła się od chaotycznej gry z obu stron. Stomil naciskał, jednak czynił to nieudolnie. Goście w 61. minucie powinni wyrównać. Z wolnego dośrodkował w swoim stylu Spychała a Maciej Famulak nie trafił w bramkę w dogodnej sytuacji. Olimpia mocno naciskała i była bardzo blisko wyrównania, na szczęście nie wykorzystała swoich szans, często prokurowanych przez zawodników z Olsztyna. Zawodnicy Janusza Bucholca próbowali podwyższyć prowadzenie, jednak robili to bez pomysłu i chaotycznie. W 85. minucie po rzucie rożnym dla Stomilu do piłki dopadł Sadowski i potężnie huknął z dystansu, jednak piłka trafiła tylko w poprzeczkę.

Wynik w doliczonym czasie gry ustalił Maciej Famulak. Goście mieli rzut rożny, w olsztyńskim polu karnym pojawił się również bramkarz Witan i to na niego piłka została dośrodkowana na krótki słupek. Z bramki wyszedł Łukasz Jakubowski i słabo piąstkował. Piłka trafiła pod nogi Famulaka i ten ładnym strzałem pod poprzeczkę dał Olimpii remis. Sędzia asystent podniósł chorągiewkę, sygnalizując najprawdopodobniej faul na bramkarzu, jednak sędzia główny uznał bramkę i wskazał na środek boiska.

Kolejny mecz Stomil zagra na wyjeździe. 15. października spotka się we Wronkach z rezerwami Lecha Poznań.

1:0 - Piotr Kurbiel (32), 1:1 - Maciej Famulak (90)

Stomil Olsztyn: 1. Łukasz Jakubowski - 11. Filip Wójcik, 14. Filip Szabaciuk, 25. Hubert Sadowski, 3. Lukáš Kubáň, 50. Michał Karlikowski - 10. Karol Żwir (84, 4. Igor Kośmicki), 18. Michal Bezpalec, 23. Filip Laskowski (70, 26. Bartosz Waleńcik), 7. Hubert Krawczun (90, 6. Yūdai Shinonaga) - 9. Piotr Kurbiel (90, 89. Tomasz Bała).

Przepraszam bardzo za te ATAKI . Masz rację gówna się nie rusza bo śmierdzi . Żyj w swoim czarnym umyśle , ja będę chodził w różowych okularach . Bez odbioru .

3. 10.10.23 13:44 DJKS

extra - lalko w różowych okularach, ja nie cenzuruję tylko odpowiadam na bezpodstawne ataki. Masz straszne kompleksy skoro nawet uśmieszek potrafi cię wyprowadzić z równowagi :) Cieszy mnie, że większość na tym forum potrafi obiektywnie i realnie ocenić to co dzieje się w naszym klubie, BEZ PUDRU I WAZELINY!

4. 10.10.23 11:14 EXTRA

Drewniaku djks dokładnie tak samo jak i ty nie jesteś cenzorem kibicowania . Oraz sam wyskoczyłeś z uśmieszkami prowokując . Więc siedź cicho i nie marnuj swoich bardzo szarych komórek

5. 10.10.23 11:09 NiedzielnyKibic

Czy ktoś się orientuje czy klub wydał jakieś pozwolenie na wywieszenie mordy wyborczej konfederaty zaraz przy kasach??

6. 10.10.23 11:00 DJKS

extra, ciągle mnie wywołujesz do tablicy, a ja już pisałem, że kończę z tobą dyskusję. Już mi się naprawdę nie chce udowadniać, że poziom uprawianej przez ciebie folozofii i elaboraty na temat kibicowania etc. są delikatnie rzecz ujmując śmieszne. Popatrz co inni sądzą na temat twojego patrzenia na Stomil przez różowe okulary. A ten Stomil jest na równi pochyłej i sunie się ku trzeciej lidze (CZWARTY POZIOM ROZGRYWKOWY). Zapewne ten fakt nieświadomie pomijasz bo przez różowe okularki tego nie widać :) I już na koniec, piszesz SPW (szczerze przepraszam Was). Szczerze? Nie musisz przepraszać, wystarczy, że zrozumiesz, że nie jesteś żadnym cenzorem ani nauczycielem kibicowania!

7. 10.10.23 09:41 EXTRA

Zenon wspominając serię 16 meczy bez przegranej w tamtym sezonie , nie omieszkam przypomnieć , jakie wtedy także było niezadowolenie ze stylu jak wygrywamy , jak remisowaliśmy , fuksiarskie gole itp itp . Przypominając także o tym że komentarze tamtego czasu miały z 20 sztuk pomeczowych . Uwielbienie waszego czarnowidztwa jest już tradycją . Cóż każdy ma inne spojrzenie na otaczający go świat . SPW - to wciąż dla ciebie DJKS

8. 10.10.23 08:26 EXTRA

Panowie mój krótki wpis wywołał w Was tyle emocji . Powtarzam , nie opisywałem meczu !!! Oczywiście macie pełne prawo do komentarza meczu , oraz zachowania trenera , i wszystkiego co się z tym wiąże . Myślę jednak , że ja także mam prawo w takim wypadku , do komentarza waszego notorycznego niezadowolenia z czegokolwiek , ale tylko i wyłącznie dlatego że nie jesteście ani centa wiarygodni , ponieważ nie macie żadnej fachowej wiedzy na temat prowadzenie drużyny , oraz bycia piłkarzem - pogrywanie amatorska z kolesiami , jak wielu z nas to robi nic nie daje . Jedyne na czym się opieramy to oglądanie meczu . Choć wiemy doskonale że zespół jest składnią wielu rzeczy , o których postronny WIDZ nie ma pojęcia , ale Wy atakujecie beznamiętnie , wszystko i wszystkich . Zenon siedząc w Fiacie Multipla chyba nie udajesz ze jedziesz S klasą . Także ja przychodząc na mecze Stomilu nie udaję że będę oglądał Sporting Lizbona , tylko naszą 2 ligę Polską . Błędy są i będą częścią sportu - tego nie unikniemy . Realista czy jesteśmy przygotowani na sto procent , nie wiem , bo nie wiem co można wyciągnąć więcej z tych piłkarzy jakich posiadamy . Możesz jeszcze z milion razy napisać o motłochu jaki został zatrudniony przez Czubaka wraz z przygotowaniem - ALE NIC TO NIE ZMIENI . Przychodząc na mecz dla mnie oczywiście pierwszorzędne jest obejrzeć wygraną , oraz strzelanie goli , które podkręcają emocje , ale także spotkanie się ze znajomymi , wysłuchanie nowych przyśpiewek . Cała z tym związana zabawa . Czy drużyna zasługuje na takie jazdy - nie jestem pewien , ale macie do tego prawo , ale ja także do swojej racji . SPW - to specjalnie dla DJKS

9. 09.10.23 22:31 Zenon Jaskóła

Extra - to jest właśnie ta różnica, Ty kierujesz się emocjami a nie faktami. Czy z tego co napisałem coś się nie zgadza? Nie chodziłeś na mecze w ostatnich 2 sezonach? Nie widziałeś co wyrabiali bramkarze? Jaką serię bez porażki mieliśmy w zeszłym sezonie, a która jakby nie patrzył dała nam tylko miejsce w barażach? Liczysz naiwnie na powtórkę? Liga w tym sezonie obiektywnie jest słabsza, a my i tak mamy problem z ogarnięciem tego. Na czym więc mamy budować swój optymizm? To co na razie dzieje się z drużyną to jakieś pozorowane działania. Będę bardzo pozytywnie zaskoczony jeśli rundę skończymy na miejscu innym niż w strefie spadkowej. Ściągniesz wtedy swoje różowe okularki?

10. 09.10.23 21:49 Realista

Extra jeśli potrafisz czytać z zrozumieniem to zobacz tabele 2 ligi i gdzie jest duma warmi na którym miejscu ile ile ma punktów i wygranych spotkań i zweryfikuj czy klub został dobrze przygotowany i czy piłkarze którzy zostali zatrudnieni sprawdzają sie

11. 09.10.23 21:03 DJKS

😂😂😂

12. 09.10.23 20:29 marduck

Mam wrażenie EXTRA, że oceniasz mecze tak do 80 minuty ... W ostatnich dwóch prowadziliśmy i mieliśmy 6 pkt, niestety dla Ciebie, a tak skonstruowane są przepisy piłki kopanej, mecz trwa 90 + to co doliczy sędzia. W związku z tym zamiast 6pkt dopisujemy tylko/aż 1. Być może gdyby zrobić tabelę ligi do 80min bylibyśmy nawet na miejscu dającym bezpośredni awans, niestety mamy 1pkt nad strefa spadkową.

13. 09.10.23 18:08 EXTRA

Zenek jak już przepędzisz się po zakamarkach swojego wywodu . to napij się meliski to Ci dobrze zrobi . Mam nadzieję że poczujesz się o wiele lepiej gdy wylejesz swoje żygowiny dookoła , i wystawisz wszystkim cenzurki , uzasadniając to wielką wiedzą piłkarską . Myśle że jeszcze za delikatnie wypowiedziałeś swoje mądrości , wymyśl cos mocniejszego , będzie bardziej poczytne . SPW

14. 09.10.23 15:19 Zenon Jaskóła

Extra - gdzie Ty widzisz progres? Może my na inne mecze chodzimy? Z pierwszego składu z zeszłego sezonu ubył nam Mądrzyk, Shibata, Spychała. Reszta jest tak jak była. Włodarze klubu wraz ze sztabem nie uzupełnili składu nikim wartościowym, do tego zafundowali sobie mega ławkę rezerwowych - tak na marginesie to chyba jedyne wytłumaczenie, że Janek wczoraj wpuszczał tylko ludzi do tyłu a nie do utrzymania piłki z przodu, bo po prostu nie ma kim grać. Dostajemy baty wszędzie gdzie się da, już nawet remisy traktujemy w kategorii sukcesów. Za moment będziemy w strefie spadkowej i za bardzo nie mamy się czym ratować, a Ty kadzisz o progresie?

15. 09.10.23 14:23 przem85

Poprzedni sezon był na wyrost. Taki jest obecny stan kadry że my to powinniśmy być zadowoleni po ew. utrzymaniu w tej lidze. Podobne super sezony miewały też inne ekipy. Tym bardziej szkoda że nie udało się awansować. Co do młodego to ja rozumiem że będzie popełniał błędy, że się nauczy, że będą punkty w pjs. Będzie też 3 liga w której będzie mógł sobie spokojnie rozwijać bramkarski talent. Idę o zakład że z Małkowskim dziś byśmy wygrali a z Odrą co najmniej zremisowali.

16. 09.10.23 09:56 waldi812

Ogólnie sumarycznie stracone 2 punkty biorąc pod uwagę fakt, że w 90 minucie było 1:0. Ale z przebiegu drugiej połowy to olimpia miała co najmniej 3 stuprocentowe sytuacje, które powinny zakończyć się bramką. Przy golu na 1:1 zabrakło sprytu bramkarzowi, był popychany i powinien upaść, a tak gra toczyła się dalej i padła bramka, pytanie, co tam robił zawodnik olimpii sam w sytuacji, gdy na boisku było praktycznie 7 obrońców. W bramce powinna chyba nastąpić zmiana, rywale nas czytają i widzą, że prosta wrzutka w pole karne to najwyższy stopień zagrożenia i wysokie prawdopodobieństwo sytuacji bramkowej. W ten sposób straciliśmy w końcówkach 2 spotkań łącznie 5 pkt. Sędzia dostosował się do poziomu spotkania i nie błyszczał, ale to też nie jest wymówka. Poziom spotkania był naprawdę bardzo, bardzo słaby. Łapiemy 2 żółte kartki po błędach technicznych, vide Szabaciuk i Laskowski, co powoduje, że później brakuje agresji i pewności w doskoku, tak nie może być. Ogólnie jest bardzo dużo do poprawy. Na plus Sneaky, który walczył i strzelił bramkę.

17. 09.10.23 09:30 19kuba84

Było dużo lepiej. Z takim zaangażowaniem w tej lidze można śmiało w końcówce sezonu pokusić się o strefę barażową. Kurbiel jak na siebie zagrał naprawdę przyzwoicie. Jakubowski... niestety ale wciąż wypluwa sporo piłek i niepewnie przy głębokich dośrodkowaniach. Moim zdaniem faul na nim w tej akcji bramkowej był ewidentny ale już tego nie cofniemy. Szkoda ze szmaty wywalczyły u nas punkt bo mogła być piekna niedziela. W okienku konieczne są ze 3 mocne transfery, no chyba że nie planujemy w tym sezonie o nic ważnego zagrać... Ale jeśli w następnym chcemy to trzeba już zacząć cementować trzon zespołu żeby w końcu odpalić jak się należy. P.S. jakby ta bomba Sadowskiego weszła... gacie mokre :D

18. 09.10.23 08:11 Jerzy makiel

Wyprztykali się w I połowie a potem nie miał kto grać i choćby uratować to 1 :0.Pomuśl o tym trenerze. Szafować siłami równomiernie.

19. 09.10.23 07:57 Levante

Panowie było blisko....... ja niestety byłem chory ......zatem oglądałem w TVP Sport......... i szczerze powiem .........szkoda.......bo moim zdaniem zasłużyliśmy na wygraną ..... był blisko.......ale pozytywy są......forma naszych wahadeł idzie do góry.....Laskowski też coraz lepiej.......... Kurbiel zagrał przyzwoicie (= jego najlepszy mecz w sezonie)....... Jakubowski na linii mega refleks...... na przedpolu jeszcze sporo nauki......... wg. mnie przy ostatniej bramce faul na naszym bramkarzu......... ale to juz było....szkoda................. TERAZ NAJWAŻNIEJSZE DAĆ IM WSPARCIE i ja jak wyzrwoeieję IDĘ NA NASTĘPNY MECZ .......................... SPW

20. 08.10.23 23:16 Krzysiek S

A może z innej beczki. Nie dało rady dopingu fest walic od początku?? Oni nas wyzywali a my co??? Aejo oks Gol? 🫣 Alan weź tam się w garść . Pozdro

21. 08.10.23 22:47 zorro

dajcie młodemu bramkarzowi 1-2 mecze odpocząć, niech się zresetuje, potrenuje ze Zbyszkiem i przemyśli pewne sprawy. Od nie doszedł po meczu z Polonią - 4 gole w sieci. Trener dał ciała, zmiany nietrafione osłabił zespół i stracił 3 punkty, a raczej dwa. Potrzeba wzmocnień 3-4 ogarniętych graczy, dobrego trenera w przerwie i może załapiemy się na strefę barażową. Oby się nie okazało, że będzie sponsor, trybuna i zespół w 3 lidze, tfu tfu...

22. 08.10.23 22:08 Owsian

Huligan, sztabu jakiego?! Trenerskiego?! Proszę Cię. To jest sztab niebieskich serc szukających normalności a nie trenerów.

23. 08.10.23 21:54 Huligan

Wygrana w dzisiejszym meczu mogła poprawić klimat, dać nowe otwarcie w tym mocno rozczarowującym sezonie, zwiększyć zaufanie do sztabu trenerskiego i piłkarzy. Przydałaby się tym bardziej, że mimo średniej pogody, kiepskich występów, nieadekwatnej do zapowiedzi i oczekiwań pozycji w tabeli czy transmisji w TV na stadionie był komplet. O ile w pierwszej połowie przeważaliśmy to po przerwie w pierwszych pięciu minutach i potem od 60tej Olimpia grała swoje, w efekcie częściej i konkretniej nam zagrażała. Widać ich trener potrafił zareagować w przerwie, zmienił taktykę i kilku zawodników. No i udało im się zasłużenie zremisować, w czym im średnio przeszkadzaliśmy. O ile wcześniej mieliśmy sporo szczęścia, to w doliczonym czasie gry go nam zabrakło. Ale aż prosiliśmy się o tego gola. Szkoda, że po naszej stronie nie było równie celnej reakcji na zmianę przebiegu meczu, jak w Olimpii po pierwszej połowie. To dlaczego tak a nie inaczej graliśmy przez większość drugiej połowy, a także przeprowadzane zmiany pozostaje dyskusyjne. Szkoda, że znowu nie udało się wygrać w Olsztynie najważniejszego meczu w sezonie. Oby w Elblągu na wiosnę nie było lania jak w zeszłym sezonie, czego niestety obiektywnie patrząc nie można wykluczyć. Choć mam nadzieję, że najpóźniej w przerwie zimowej nastąpią takie zmiany, że z większym optymizmem będziemy mogli czekać na rewanż w Elblągu. Czego sobie i wszystkim życzę.

24. 08.10.23 21:30 Realista

A dlaczego nie było w kadrze meczowej stromeckiego? Dołączył do klubu kokosa do Florka i Kondrackiego czy jakaś kontuzja,

25. 08.10.23 21:16 EXTRA

Dobra Mamy dwa mecze przegrane w końcówkach ,. Tak sprawiają nam ból . Pisanie jak pięknie by było gdyby - był nowy trener , jak byliby nowi mega jakościowi piłkarze . Ale jest jak jest . taką mamy rzeczywistość . Więc ja widzę progres . Strzelają gole w meczach !! Potrafią utrzymywać już całkiem spory czas - mecz pod kontrolą . Idzie to do przodu . Punkty bardzo potrzebne - zgadza się . Kuźwa jest jeszcze przecież sporo grania .

26. 08.10.23 21:07 No 1

gadacie ze mlody niegotowy?czy wy jestescie ..............?a co powiecie o Bezpalcu?czy on jest gotowy?mlody ma grac i sie ogrywac i tyle.Slaba olimpia zremisowala z jeszcze gprszymi kopaczami.Janek bucholc tragedia zawalil dzis mecz wprowadzajac 4 ligowca japonczyka i jeszce gorszego Bale.Tragedia.Dno.Kupa mulu

27. 08.10.23 21:05 NiedzielnyKibic

Niektórzy tutaj sugerują, że powinniśmy generalnie się uśmiechać, bo w drugiej połowie stworzyliśmy dwie okazje - strzał z 30 metrów i uderzenie z kąta, gdzie potrzebny był strzał perfekcyjny. Niezłe wymagania na tle biedaków z Elbląga.

28. 08.10.23 20:52 DJKS

Słaba Olimpia prawie ograła Stomil w Olsztynie. W zeszłym sezonie to Stomil wyrywał punkty w ostatnich minutach/sekundach, w tym sezonie tracą w ten sam sposób punkty. Żal i niedosyt bo tak słabych gości trzeba było ograć i pożegnać.

29. 08.10.23 20:47 Zenon Jaskóła

Extra - przyszłość zawsze jakaś będzie :-) Pogadamy po sezonie. Jak będzie awans, odszczekam te słowa, Jeśli będzie spadek liczę że zachowasz się po męsku

30. 08.10.23 20:46 NiedzielnyKibic

Pozytywy są takie, że nie padał deszcz i było w miarę ciepło. Jeśli chodzi o grę to jeden wielki marazm. Taką Olimpię to powinniśmy u siebie klepać za każdym razem.

31. 08.10.23 20:30 EXTRA

Zenon powtarzam czy oślepłeś na meczu . Brakowało ci sytuacji na strzelenie gola z naszej strony ?? Oraz powtarzam za Czerkasowem zostawcie w spokoju naszą przyszłość w bramce . Chłopak jest mega rozwojowy , i gra ok

32. 08.10.23 20:29 MojaJedynaMiłość

Zgadzam się z @EXTRA, żal nie powinien przysłaniać pozytywów, bo pierwsza połowa w naszym wykonaniu była znakomita. Taki Stomil chciałbym oglądać zawsze. W drugiej, niestety, było już po staremu, czyli prosiliśmy się o stratę bramki i wreszcie ją nam wbili, ale strzały Sadowskiego i Kurbiela zdecydowanie należy odnotować. Drużyny na awans nie mamy, to pewne. Trzeba ciułać punkty, by trzymać się z dala od strefy spadkowej.

33. 08.10.23 20:21 Zenon Jaskóła

to ze Janek zawalił mecz swoimi zmianami chyba jest jasne dla wszystkich, dziwi mnie że Olimpia tak słabo przeanalizowała Stomil. Przecież praktycznie każdy strzał w światło bramki śmierdzi bramką. Sorry ale młody na bramce nie jest gotowy. W poprzednich dwóch sezonach bramkarze byli dla nas wartością mocno dodaną, którzy bronili nam sezon, teraz niestety mamy tutaj duży deficyt. Dokładając do tego praktycznie brak kreacji sytuacji do strzelenia, nie mamy żadnych argumentów na plus. Do tego dochodzi jeszcze trener, który w poprzedni sezonie trzymał jeszcze wszystko jak trzeba. Niestety sami sobie wytrącamy argumenty. Rozwiązania są dwa. Albo po rundzie zmiana trenera na kogoś naprawdę ogarniętego i charyzmatycznego, albo jakościowi zawodnicy. I to tylko po to aby się utrzymać na 3 poziomie. Na trybunie widziany był Grabowski. Nie życzę facetowi źle, ale mam wrażenie że jego posada w Gdańsku też nie jest zbyt mocna. Może warto aby wcześniej się jakoś dogadać

34. 08.10.23 20:18 Adass

Co to za gość co dostał czerwoną ten w garniturze? Kierownik czy kto?

35. 08.10.23 20:00 EXTRA

momo to po co się udzielasz na forum ? Szukasz kolegów , i akceptacji ?

39. 08.10.23 19:56 Realista

Extra a czy widziałeś tabele 2 ligi i na którym miejscu jest Stomil olsztyn, będzie awans? Sprawdzają się rezerwowi z 3/4 ligi? A może zatrudnienie pietrasiewicza czy Kondrackiego było dobrym ruchem transferowym, realia są takie że będzie ciężko utrzymać 2 ligę bez wzmocnień jakościowych piłkarsko

40. 08.10.23 19:55 Darek

Średniej jakości piłkarz żaden trener nie zjawił Stomilu jak wielu z Was sądziło. Od początku wiadomym było że po kolesiostwie został trenerem w Stomilu więc nie dziwcie się że tak to wygląda. Kurwa ja bym sie nadal na trenera. Laga do przodu i wio. Nie gramy nic! Taktyki żadnej zmiany do dupy! Jak można, wiedząc że olimpia się rzuci i pewnie będzie miała trochę stałych fragmentów piłkarza wzrostu karla (przepraszam ludzi o niskim wzroście). Pseudo trener przegrał mecz! Zmiany tragiczne, gra również! No ale wielu z Was pialo z zachwytu że taki zajebisty trener. Gówno a nie trener. Wyników nie ma, stylu nie ma, gry nie ma. Mecze z Polonia i olimpia pokazały zajebista drużynę Janusza, nie trenera... Janusza... Jasia...! Tak psioczyliscie na Czubatka za analityk w-fista tam była gra, wymiana piłek, wyniki też by przyszły. Tu jest gorzej niż za Adriana. Przegrany remis w wyniku tragicznej strategi Pana co by chciałby być trenerem.

41. 08.10.23 19:53 Miły Miły

Zostajemy tu na długo na trzecim poziomie....jak w latach 80...chyba że może coś...

42. 08.10.23 19:51 nowy nick czerkasowa

Od bramkarza to się odpierdolcie. Gdyby obrońcy nie prokulowal i to by było inaczej.

43. 08.10.23 19:51 EXTRA

Niedzielny kibicu - a czy także udało ci się wypatrzeć przepiękny strzał Sadowskiego , oraz super strzał Kurbiela . Czy jednak totalna jazda na własny klubu przesłania ci takie akcje ??

44. 08.10.23 19:46 Kamilos

Jak się utrzymają to cud

45. 08.10.23 19:39 Realista

Trzeba zapytać prezesa zarząd ile trzeba spadków aby zatrudnili napastnika i zawodników ofensywnych,

46. 08.10.23 19:23 NiedzielnyKibic

Stomil sam prosił się o tego gol w końcówce. Absurdalne zmiany trenera i gra na murowanie we własnym polu karnym to idealny przepis na tako finał spotkania. Inna sprawa, że Olimpia w drugiej połowie mogła wcześniej strzelić dwa czy trzy gole. Mieliśmy farta. Brakuje nam jakości niemal ma każdej pozycji. Jedyny duży po raz kolejny dla Wójcika, chłopak spokojnie zaraz będzie grał wyżej. I słówka o kibicach gości. Wywieszają nacjonalistyczne transparent o imigrantach, a potem wyrywają krzesełka i co drugą przyśpiewkę bluzgają na gospodarzy. Poziom bydła, daleko im imigrantów.

47. 08.10.23 19:21 Kamilos

Rozpaczliwa walka o utrzymanie

48. 08.10.23 19:16 oks1945

Tego się nie da oglądać,brawa za doping

49. 08.10.23 18:49 zorro

nie oszukujmy się trener był przeciętnym obrońcą, nie żadnym asem, i taki samym jest trenerem. Drugi mecz bez zwycięstwa. Jak nie wygra w Poznaniu to powinni mu podziękować

50. 08.10.23 18:44 zorro

nor masz rację, była walka ale brakuje umiejętności na czołówkę ligi. Bez solidnych wzmocnień tylko walka przed spadkiem. Nadal twierdzę, że potrzebujemy trenera, nie takiego co się uczy z doświadczeniem 4 ligowym bo potem sciąga ci taki najlepszych graczy, już te 4 minuty mogli dograć

51. 08.10.23 18:43 jacekoks

Dawać mi tu siódmego stopera żeby Bucholc mógł zmiany przeprowadzać.

52. 08.10.23 18:38 zorro

Gomułka ograł Bucholca w 2 połowie. Taki Gomułka przydałby się w Olsztynie. Japoniec do rezerw, bramkarz po meczu w Bytomiu stracił pewność siebie. Dwa mecze Bucholc powimien dać mu odpocząć. Spychaĺa przydałby się w Stomilu

53. 08.10.23 18:37 nor

Zgadzam się, że zmiany wprowadzające Bałę, a zwłaszcza niskiego Japończyka, przyczyniły się do straty gola. Błąd Bucholca. Szkoda, kolejne punkty stracone w końcówce meczu. Tak było też za Adriana... Ogólnie - słaby mamy zespół, brakuje trzeć, czterech ogranych zawodników.

54. 08.10.23 18:30 Realista

Zamiast grać o awans jest walka o utrzymanie, nie udane transfery nie którzy mieli być wzmocnieniem a nawet nie ma ich w meczowej 18,

55. 08.10.23 18:28 zorro

Wina Bycholca ewidentna, dupa nie trener. Mając 1:0 na 4 min przed koncem śviąga Kurbiela i Żwira wysokich graczy i takich co się zastawić potrafią, a wprowadza konusa i Bałę graczy o niskich umiejętnosciach wiedząc ze Olimpia będzie szukac punktu na aferę wrzutkami. Brawo dzisiaj za walkę, Kurbiel i Żwir walczyli przez 90 min, druga połowa znacznie słabsza. Kto nauczy naszych graczy aby przy 1:0 szli za ciosem a nie prowadzac obrona Czestochowy. Olimpia zdobyła to po co przyjechała ostatnią akcją meczu. Tak frajersko oddajemy punkty

56. 08.10.23 18:25 kubik

Chodi ma 100% racji. Jak można bronić się od 70 min i stawiać autobus i się bronić zawsze się tak kończy. Japończyk i bramkarz do rezerw.

57. 08.10.23 18:19 chodi

Boli ? Ma boleć. 1:0 to zawsze kończy się 1:1 jak się wprowadza samych obrońców. Co teraz powiesz Bucholc ? Doskonała obrona …

58. 08.10.23 18:18 Realista

Dziecko w bramkę powinno dostać szlaban i do drużyny rezerw przesunięta jedna czysta interwencja a pozostałe wybijać przed siebie i bramka stracona po jego błędzie oprócz napastnika w przerwie sezonu koniecznie bramkarz z doświadczeniem