Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice

I liga 2016/2017 Koniec Chojnice
Stomil Olsztyn 1:1 Chojniczanka Chojnice
1:1
33' Tsubasa Nishi Bramki Tomasz Mikołajczak 16'
Piotr Kieruzel ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun (88, 93. Igor Biedrzycki), 21. Łukasz Jegliński, 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa.
Chojniczanka Chojnice: 12. Łukasz Budziłek - 25. Wojciech Lisowski, 26. Michał Markowski, 4. Piotr Kieruzel, 21. Łukasz Kosakiewicz - 23. Jacek Podgórski, 8. Mariusz Kryszak (88, 20. Patryk Mikita), 5. Paweł Zawistowski, 10. Andrzej Rybski (71, 19. Bartłomiej Niedziela), 9. Jakub Biskup (83, 11. Michał Jakóbowski) - 17. Tomasz Mikołajczak.
Szczegóły sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
widzów: 1480.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 23:26:37

96' Koniec meczu. 1:1, ale okoliczności zakończenia spotkania co najmniej kontrowersyjne.
96' Nie została uznana przez sędziego. Niestety nie wiemy dlaczego, nie wie też cały nasz zespół i sztab, który znajduje się ma murawie.
94' Kujawa zdobył bramkę, ale... 1
92' Rzut wolny, ok 30 metrów od bramki Skiby. 1359
91' Trzy minuty do końca.
89' Boisko opuszcza Patryk Kun, w jego miejsce Igor Biedrzycki 1
86' Drugą żółtą kartką ukarany Wiktor Biedrzycki 1
84' Żółtą kartką ukarany Piotr Kieruzel 1359
82' Żółtą kartką ukarany Wiktor Biedrzycki 1
78' Biskup z pierwszej piłki ponad bramką Skiby. 1359
76' Drugą żółtą kartką ukarany Grzegorz Lech 1
75' Grzegorz Lech z rzutu wolnego, wybija bramkarz na rzut rożny. 1
69' Kun z dystansu, obok bramki. 1
68' Żółtą kartką ukarany Tomasz Mikołajczak 1359
66' Czarnecki kilka metrów przed bramką, uderza i cudem wybija piłkę Budziłek! 1
65' Trzy dośrodkowania przechodzą nad Budziłkiem, nie udaje się uderzyć, tylko rzut rożny. 1
64' Kuna wyszedł na sam na sam z bramkarzem, ale... do bramki miał jeszcze ze 40 metrów i przegrał pojedynek biegowy z obrońcą. 1
62' Mocne zagranie z wolnego w pole karne, łapie piłkę Łukasz Budziłek 1
59' Strzał Kuna, ale odbija się od nóg obrońców. 1
58' Drugą żółtą kartką ukarany Łukasz Kosakiewicz za faul przy bocznej linii pola karnego. 1359
52' Żółtą kartką ukarany Łukasz Kosakiewicz 1359
46' Gramy! 1359
45+3' Koniec pierwszej połowy, sędzia gwiżdże podczas akcji Stomilu, z trybun słychać mocne niezadowolenie z pracy sędziego w ostatnich minutach.
45+2' Strzał z 16 metrów zatrzymuje się na murze obrońców. 1
45+2' Sędzia uznaje jednak, że było to na linii pola karnego i dytkuje rzut wolny.
45+1' Ręką w polu karnym zagrywa zawodnik Chojniczanki... 1359
45' Biskup na sam na sam ze Skibą, w asyście Klepczarka, udało się zatrzymać ten atak. 1359
39' Szybka kontra gości, Zawistowski z bliska ponad bramką. 1359
39' Szybka akcja, podanie do Lecha, który w ostatnim momencie uprzedzony, tylko rożny. 1
37' Żółtą kartką ukarany Grzegorz Lech po faulu w ataku. 1
36' Ożywiła się w końcu gra naszego zespołu, rzut rożny 1
33' Nishi i GOOOOOL 1:1! To że piłka wpadła do bramki zaskoczyło chyba wszystkich. Płaski strzał, przepuszczona piłka, która dosłownie wturlała się do bramki obok słupka. 1
33' Ziemann dobrą piłkę zagrał do Lecha, sędzia dopatrzył się spalonego. 1
32' Kosakiewicz z dystansu, pona bramką. 1359
26' Kolejny faul i kolejny wolny z podobnej odległości. Próba strzału, ale trafia piłka w mur. 1
25' Rzut wolny dla Stomilu na 25. metrze. Dośrodkowanie, ale wyżej skaczą obrońcy. 1
20' Mikołajczak z bliska przewrotką, nad poprzeczką. 1359
17' Tomasz Mikołajczak i 1:0 la gości. 1359
16' Lech z główki ponad bramką. 1
14' Mikałajczak z bliska główką w bramkę, w ostatniej chwili wybija Skiba. Ponownie fatalnie obrona Stomilu. 1359
13' Strata Ratajczaka, błyskawiczne podanie do Biskupa, ten z bliska nie trafia w bramkę. Doskonała okazja gości. 1359
11' Piotr Skiba broni strzał bezpośredni w środek bramki. 1
10' Faul na 25. metrze. Rzut wolny dla gości. 1359
7' Pierwszy strzał na bramkę Budziłka, ale mocno niecelny. 1
7' Pierwsze minuty bez żadnych emocji, gra głównie w środku pola.
Gramy! 1
Piłkarze już na murawie, a rezerwowy dziś Łukasz Suchocki odebrał pamiątkową koszulkę z okazji zaliczonego ostatnio 200. meczu w barwach klubu. 1
Na ławce Stomilu zasiądą: Leszczyński, Igor Biedrzycki, Dziemidowicz, Zahorski, Żwir, Suchocki i Karbowiak 1
Znamy już skład w jakim rozpocznie Stomil: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 23. Patryk Kun - 88. Rafał Kujawa 1