ż Michał Gałecki
kartki Krzysztof Szewczyk ż
Arkadiusz Czarnecki ż
Wiktor Biedrzycki ż
Bramki Sandecja Nowy Sącz: 16. Łukasz Radliński - 3. Lukáš Kubáň, 5. Dawid Szufryn, 28. Michal Piter-Bučko, 24. Kamil Słaby - 20. Adrian Danek (59, 9. Mateusz Wdowiak), 7. Grzegorz Baran, 18. Michał Gałecki (85, 33. Bartłomiej Kasprzak), 11. Maciej Korzym, 37. Bartłomiej Dudzic - 26. Filip Piszczek (65, 10. Wojciech Trochim).
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 20. Wojciech Dziemidowicz (67, 3. Marcel Ziemann), 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 15. Paweł Wojowski (46, 23. Patryk Kun), 97. Wiktor Biedrzycki (79, 16. Jakub Piotrowski), 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi - 10. Krzysztof Szewczyk
Szczegóły sędziował: Paweł Pskit (Łódź).

W 27. minucie Grzegorz Baran (Sandecja) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Leszczyński obronił).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 01:04:43

96' Koniec meczu.
95' Jeszcze jeden rzut rożny. Michał Leszczyński zmierza w pole karne gości. Strzał Ziemanna niecelny. 1
93' Rzut rożny dla Stomilu... Jedna z ostatnich akcji. Zamieszanie w polu karnym... wybita piłka. 1
91' Seria rzutów rożnych dla Stomilu, jednak bez zagrożenia... 1
91' 4 minuty do końca
85' Boisko opuszcza Michał Gałecki, w jego miejsce Bartłomiej Kasprzak 13
84' Żółtą kartką ukarany Michał Gałecki 13
79' Boisko opuszcza Wiktor Biedrzycki, w jego miejsce Jakub Piotrowski 1
77' Żółtą kartką ukarany Wiktor Biedrzycki 1
69' ...strzał Kuna zatrzymuje się na murze obrońców. 1
69' Faul na 20. metrze przed bramką Radlińskiego, będzie dobra okazja do strzału. 1
68' Żółtą kartką ukarany Matusz Wdowiak 13
67' Boisko opuszcza Wojciech Dziemidowicz, w jego miejsce Marcel Ziemann 1
65' Boisko opuszcza Filip Piszczek, w jego miejsce Wojciech Trochim 13
61' Groźnie pod olsztyńską bramką, w pojedynku sam na sam z Piszczkiem górą Leszczyński 13
59' Boisko opuszcza Adrian Danek, w jego miejsce Matusz Wdowiak 13
51' GOOOOL! Krzysztof Szewczyk! 1
46' Zmiana w Stomilu, Pawła Wojowskiego zmienił Patryk Kun 1
46' Rozpoczynamy drugą połowę. 1
45+3' Koniec pierwszej połowy.
45+2' Kamil Słaby pokonuje Leszczyńskiego z rzutu karnego 13
45+1' Będzie drugi rzut karny dla gospodarzy. Żółta kartka dla Czarneckiego. 13
44' Gol do szatni, Filip Piszczek pokonuje Leszczyńskiego 13
37' Żółtą kartką ukarany Krzysztof Szewczyk 1
37' Dobra obrona Leszczyńskiego, mocny strzał głową na bramkę Stomilu! 13
34' Strzał Szewczyka piętą na bramkę, Radliński nie bez trudności na rzut rożny. 1
27' Michał Leszczyński broni strzał Grzegorza Barana z rzutu karnego! 1
27' Wojowski fauluje w polu karnym, niestety - rzut karny. 13
26' Żółtą kartką ukarany Filip Piszczek 13
25' Wybite dośrodkowanie, tam jeszcze próba strzału główką Szewczyka, bez zagrożenia po tej akcji. 1
24' Akcja Stomilu, zablokowany Lech, tylko rzut rożny. 1
20' Strzał z dystansu Szewczyka, ale mocno niecelny. 1
18' Rzut wolny dla Stomilu, dośrodkowanie w pole karne, wybijają obrońcy Sandecji. 1
14' Rzut wolny dla Sandecji, strzał Korzyma, piłka w rękach Leszczyńskiego. 13
9' Żółtą kartką ukarany Dawid Szufryn 13
1' Gramy! 13
Sandecja: 16. Łukasz Radliński - 3. Lukáš Kubáň, 5. Dawid Szufryn, 28. Michal Piter-Bučko, 24. Kamil Słaby - 18. Michał Gałecki, 7. Grzegorz Baran, 11. Maciej Korzym, 37. Bartłomiej Dudzic - 26. Filip Piszczek, 20. Adrian Danek 13
Skład Stomilu na dzisiejsze spotkanie: 13. Michał Leszczyński - 87. Arkadiusz Czarnecki, 20. Wojciech Dziemidowicz, 6. Piotr Klepczarek, 4. Jarosław Ratajczak - 15. Paweł Wojowski, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 97. Wiktor Biedrzycki, 14. Tsubasa Nishi - 10. Krzysztof Szewczyk 1